ФОТОПАНОРАМА: ХТО В СЕЛІ ГОЛОВА?

15 июня 2016 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №24(1055)

Чупахівський селищний голова

Галина Миколаївна БОРОВЕНСЬКА

у власновишитому вбранні

НАША ДОВІДКА

народилася 14 жовтня в с. Карпилівка Охтирського району. Закінчила Полтавський педагогічний інститут за фахом «Історія та правознавство». З 1981 року працювала вчителем історії суспільствознавства в Чупахівській середній школі, з 1987 по 2001 р. р. – займала посаду директора даного навчального закладу. В 2001 р. обрана Чупахівським селищним головою. З 2006 по 2010 р. р. працювала в Охтирській РДА провідним спеціалістом, а згодом – начальником загального відділу. В 2010 році знову обрана Чупахівським селищним головою.

Хобі: читання класичної та історичної літератури, краєзнавство, вишивання, написання віршів та прози.

Сімейний стан: заміжня, виховує двох дорослих доньок.

У Чупахівській селищній раді 7 скликання налічується 14 депутатів: Діна Лимарь, Володимир Войтюк, Ольга Мочаліна, Сергій Барздов, Наталія Вакуленко, Сергій Макуха, Олена Бекірова, Світлана Петренко, Ольга Юзефів, Іван Боровенський, Анатолій Довгопол, Микола Борисенко, Костянтин Вельбой та Андрій Гордієнко.

До складу Чупахівської селищної ради входить чотири населених пункти: Чупахівка, Оленинське, Коновалик та Софіївка, на території яких проживає 3003 особи: в смт. Чупахівка – 2417 мешканців, в Оленинському – 577, в Коновалику – 3 та в Софіївці прописано 6 чоловік. Бюджет на 2016 рік складає 890 тис. грн. Кошти спрямовуються на утримання апарату Чупахівської селищної ради, ремонт доріг, благоустрій та утримання Чупахівського та Оленінського будинків культури, ДНЗ «Сонечко-1» та селищної спортивної зали.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: