НОВИНИ

16 июня 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №24(1055)

«БРОКЕНЕРГІЯ» ПОВЕРНЕ ГРОШІ СПОЖИВАЧАМ

Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Брок-Енергія» (м.Київ) та ТОВ «Брокенергія» (м.Київ) на 68 тис.грн. кожного з них за зловживання монопольним становищем на ринку послуг з централізованого опалення в м.Охтирка.

Як з’ясувало Відділення в ході розслідування справи ТОВ «Брок-Енергія» надавало в 2014 та січні-жовтні 2015 року в м. Охтирка послуги з централізованого опалення, а з листопада 2015 року такі послуги розпочало надавати ТОВ «Брокенергія».

Обидва підприємства всупереч законодавству нараховували мешканцям житлових будинків садибного типу плату за послуги за тарифами на теплову енергію для населення, згідно з обсягами теплової енергії, розрахованими з урахуванням теплового навантаження, а не за тарифами на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії. Такий підхід до нарахування плати збільшував її більше ніж наполовину, а саме, у випадку ТОВ «Брок-енергія», у середньому на 55%, а у випадку ТОВ «Брокенергія», у середньому на 68%. В цілому ж за опалювальні сезони 2014-2016 років мешканці таких будинків переплатили майже 1,2 млн.грн.

ТОВ «Брокенергія», яке створене шляхом виділу з ТОВ «Брок-енергія» і є його правонаступником в частині прав, обов’язків, та правочинів згідно розподільчого балансу, в тому числі щодо виробництва, транспортування та постачання теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення, зобов’язане за рішенням адмінколегії відділення провести перерахунки плати за послуги відповідним споживачам.

МУЗЕЙНІ ЕКСПОНАТИ З СУМ ПОКАЖУТЬ В ОХТИРЦІ

14 червня 2016 року о 14.00 годині в КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» відбудеться відкриття виставки з фондів Сумського обласного художнього музею імені Никонора Онацького «Мальовнича Україна».

В САНЕПІДЕМСЛУЖБІ ЩОСУБОТИ БУДЕ ЧЕРГОВИЙ

Охтирський міськрайонний відділ ДУ “Сумський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” доводить до відома громадян, що до 24 вересня включно, щосуботи в Охтирському міськрайонному відділі встановлено чергування спеціалістів, які забезпечуватимуть прийом екстренних повідомлень про випадки інфекційних захворювань та, якщо такі виникнуть, групові захворювання та спалахи інфекційних хвороб, випадки ОНІ, професійних отруєнь, радіаційних аварій та масових неінфекційних захворювань. Контактний телефон 2-35-60 з 8.00 до 16.00.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: