“Перезавантаження влади”: Держслужбовці попалися на списуванні

16 июня 2016 | НОВИНИ | 16 коммент. | №24(1055)

З приводу матеріалу «В центрі уваги: це якийсь «БІС», а не «СІБ»! на сайті газети «Роксолана» розгорілися запеклі дебати між нашими читачами: говорили як про непомірні апетити Сергія Бондаренка, так і про підбір мером «собі угодних» кандидатів на керівні посади виконавчих органів. Був комент під ніком «Алєксєєв» наступного змісту (подаю мовою оригіналу): «Я просил Валентину Геннадиевну остаться, очень ценю её как работника. На конкурсе ничего не оговаривается и уж тем более ничего не пишется дома. По управлению финансов было зафиксировано видеонаблюдением списывание, подтверждено видеоматериалами общественников. Результат нарушителей аннулирован и будет новый конкурс – милости просим. И уж, конечно, никому я не говорил, что мне не подходит. Зачем плодить нелепости?» Тому ми звернулися до міської ради, аби отримати підтвердження вищезазначеним словам. І справді, з’ясувалося, що на одному з конкурсів на заміщення посад головного спеціаліста бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, а також головного спеціаліста відділу розвитку підприємництва, споживчого ринку та захисту прав споживачів (ох уже ці длиннючі назви) Управління фінансів та економіки було зафіксовано на камери відеоспостереження, що три його учасники… списували. Логічно, що голова комісії на заміщення вакантних посад органів місцевого самоврядування, керуючий справами виконкому Володимир Руденко не рекомендував міському голові Ігорю Алєксєєву призначати порушників на вакантні посади у зв’язку з «недотриманням рівних умов проведення конкурсу». Тому оголошено новий конкурс, документи приймаються до 11 липня.

Олена Кириченко

 Комментарии (16)

 

 1. Іrina пишет:

  Информация недостоверная. Нет объявления о конкурсе на эти должности.
  Алексеев как всегда соврамши.

 2. Лидия пишет:

  Я жителька с Михайленково що міститься біля СПА хто знає пляж “березки” там невідомі чи дуже свідомі пиляють і вивозять по 4 метри довжиною тополі В адміністрації сказали по по проханню жителів села.Жителі селла обурені Хотілось би знать хто наживається ?

 3. Колтирева пишет:

  Сергею.
  Вам срочно надо в больницу!!!

 4. х х х х х пишет:

  не розумію, при чому тут конкурс про який пише газета до Пелыха? Вже не знаете про що писати свої сенсації?

  Борис, сьогодні йде війна між Кіселаром і Пелехом – вини заводять своїх у міську раду – там навіть прибиральниця до якогось клану відноситься!

  Ось чому я розмістив цей пост саме тут!

 5. Карл пишет:

  Если Народ загнали в угол – жди революции, но если его загнали в рабство (как сейчас народ и живет собственно на Украине) то у него только одна мысль – “дайте поесть”. И еще Народ не глупый и трудолюбивый и самое главное добрый, только вот почему-то Народ страдает… Из-за глупости?

 6. 1234567890- пишет:

  да

 7. мы пишет:

  Если народ бедный- это не означает что он глупый.
  Не все продается и сработал инстинкт самосохранения.

 8. Виталий пишет:

  Видно Пелых маслозаводом всех так достал, что весь Народ против себя ополчил )

 9. Сергей пишет:

  Нет , это под никому Алексеев пишет сама на всех обиженная Колтырева!

 10. Борис пишет:

  не розумію, при чому тут конкурс про який пише газета до Пелыха? Вже не знаете про що писати свої сенсації?

 11. Народ пишет:

  Пелых, говорит как президент на новый год. Только вот его никто не избирал. И народ по-моему свои мысли уже давно высказал, так что пусть к народу не обращается за поддержкой.

 12. МЫ пишет:

  заправку уже не хотят строить. успокойтесь не заправки не вонючего молокозавода на территории завода не будет.

 13. прохожий пишет:

  Пелых мурена ещё та, но и “Люди только кажутся простыми и глупыми, никогда они не дадут согласие.”Ни хрена не понимают,молокозавод нельзя,типа вредно а заправку на том же месте типа экологически безопасно,опять же работы в Ахтырке никакой,там хоть какая то занятость.Главное в стадо бросить клич и все заорут.

 14. МЫ пишет:

  вот это номер выкинул Пелых, надеется что люди согласятся с строительством молокозавода в центре города. Люди только кажутся простыми и глупыми, никогда они не дадут согласие. Строй завод за чертой города! И только так стоит вопрос!

 15. х х х х х пишет:

  Редакція оцініть новий шедевр!

  В’ячеслав Пелих на Фейсбуці!
  15 хв ·
  Шановні охтирчани!
  Хочу звернутися до громади, щоб підняти на обговорення важливе питання для нашого краю: Як так вийшло, що наша Охтирщина, маючи найбільші запаси нафти та газу в Україні, живе так погано? Чому? Чому у нас немає гарних доріг? Чому недофінансовуються дитячі садки та школи, не кажучи вже про медичну галузь? Чому наші люди їдуть шукати кращої долі в інші міста за країни, чому не має роботи тут?
  Я розумію, що в нас не ідеальна влада, але з нашими природними багатствами, ми навіть з такою владою повинні були б жити якщо не ідеально, то хоча б нормально. Але цього всього немає…
  Очевидно, не вистачає потужного лідера, який би зміг відстоювати інтереси охтирської громади на рівні Києва. Не вистачає господаря, який би опікувався нашим регіоном.
  На сьогодні, я сам не знаю, що із цією проблемою робити, але говорити про це потрібно, поки в наших надрах є ще чорне золото. Бо коли воно скінчиться, Охтирщина може просто перетвориться на пустелю, а наші люди лишитися у розбитого корита. Переконаний, що згуртувавшись ми зможемо відстояти інтереси нашого краю!

  Лише трішки добавлю
  Як говориться починати потрібно з себе, тому я (Пелих В.) з цього моменту буду справно платити податки і не приховувати доходи, оформляти працівників згідно чинного законодавства, вирішувати питання з обласною владою не за допомогою БАБЛА а теж відповідно до законодавства.

 16. Сергей пишет:

  Что тот Алексеев решает у нас другой мер Киселар

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: