СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

16 июня 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №24(1055)

…АРМІЙСЬКА ДО СИХ ПІР В ОКОПАХ

Спочатку Охтирська ТЕЦ, а згодом вже й ТОВ «Водоочистка» буравили земельні надра в центрі міста. Працівники «БрокЕнергії», усунувши порив лінії теплопостачання, виявили, що теплова камера залита каналізаційними стоками. Було направлене звернення до управління ЖКГ з проханням усунути порив каналізаційної мережі. Тоді вже за справу взялися робітники ТОВ «Водоочистка». Зараз виконуються ремонтні роботи, в ході яких замінено частину каналізаційного трубопроводу за адресою вул. Армійська, 1. Посадовці запевняють, що про підключення не збудованого молокозаводу, на який немає ніяких дозволів, до міської каналізаційної мережі не йдеться.
Найближчим часом рух вул. Армійська буде відновлено, бо ремонтники вийшли на фінішну пряму. Буде завезено пісок, який заливатиметься водою, аби потім ґрунт не осів і відновлено дорожнє покриття силами «БрокЕнергії» та «Водоочистки».

…«СУМИОБЛЕНЕРГО» ВИСТАВЛЯЄТЬСЯ НА ПРОДАЖ

Фонд державного майна (ФДІ) України почав підготовку до продажу на біржі пакета у розмірі 25%+1 акція енергопостачальної компанії ПАТ «Сумиобленерго». Необхідні для продажу документи від голови правління вказаного підприємства повинні бути передані до департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності Фонду до 21 червня. Продажа пакету запланована на вересень цього року.
Всього до кінця року заплановано продати 450 держпідприємств, зокрема, 20 великих, як Одеський припортовий завод, шість обленерго, чотири ТЕЦ.
До відома:
У 2015 році «Сумиобленерго» збільшило чистий прибуток на 22,2% у порівнянні з попереднім роком – до 60,985 млн.грн., чистий прибуток – на 52,7%, до 1 млрд.699,59 млн.грн., валовий прибуток – на 74,4%, до 144,701 млн. грн. Бізнесменам Ігорю Коломойському і Костянтину Григоришину належить біля 72% акцій «Сумиобленерго», решта у власності держави.

…ЯКИМ БУДЕ ЛІТО

Протягом червня в Україні буде “сезон дощів” .
Літо 2016 року буде мінливим, тобто з нестабільною погодою. Рекордно затяжної посухи чи рекордно затяжних дощів не очікується. Спекотні періоди будуть нетривалі. Справажнє літо почнеться після 10-го червня. Щоправда, температура повітря не прогріватиметься вище як плюс 28 градусів, бо через кожні три-чотири дні очікуються дощі. А в середині місяця – із сильними грозами. До кінця першої декади червня середня температура складатиме плюс 15 градусів.
Хоча вдень повітря прогріватиметься до 18-20 градусів тепла. А після 15 червня підвищиться до 28 – 30 градусів. Правда, ненадовго: в середині другої декади червня синоптики прогнозують похолодання до плюс 20 градусів. А відтак і штормові явища. А після 20 червня знову повернеться спека – до плюс 30 градусів. Отож можна з упевненістю сказати, що погода цього літа буде більш нестабільною і мінливою як торік.
Найбільше рясних опадів очікується у серпні – у середньому від 2-3 до 10-11 міліметрів на добу. Останній місяць літа буде мокрішим від червня та липня. Затяжний період негоди синоптики прогнозують з 13 до 16 серпня. А на початку місяця – можливий град і навіть буря.
Зате кінець серпня порадує сухою і теплою погодою.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: