26 червня – День молоді

23 июня 2016 | МИ ЗАПИТАЛИ | Нет комментариев | №25(1056)

Молодість – чудова пора, коли перед тобою відкриті всі двері, коли хочеться звернути гори і реалізувати найбожевільніші ідеї та починання. Головне, щоб запал швидко не згаснув та не наштовхнувся на стіну байдужості, безініціативності та страху спробувати щось нове. Сучасна молодь більш прогресивна, креативна і любить життя у всіх його проявах. Відмінною рисою є й участь молодого покоління у місцевому самоврядуванні, створенні громадських організацій, соціальних сторінок та сайтів. Хоч молодь і багато часу “зависає” в режимі он-лайн, але живого спілкування ніщо не може замінити. І свято молодості є гарною нагодою зібратися з рідними та друзями. Напередодні свята ми також не змогли відмовити собі у задоволенні поспілкуватися з молоддю Охтирщини і запропонували продовжити фразу. Що з цього вийшло? Читайте.

Станіслав Лисенко, тренер з кік-боксингу

Міська влада для молоді…

…намагається створити хоч якісь умови для цікавого дозвілля. З’явився цивілізований парк поблизу «Кнєжі», в якому хочеться прогулятися як спекотного дня так і ввечері, коли ліхтарі м’яко розчиняють темряву. Чув, що хотіли звести літню сцену, аби творча молодь могла проявляти себе і демонструвати свої вміння гри на музичних інструментах, голосові здібності та пластичність рухів. Поки реалізації цього задуму не видно. А в міському парк міський голова обіцяв звести спортивний майданчик. Коли ж охтирчани зможуть підкачати біцепси та прес на свіжому повітрі в центрі міста?

Геннадій Балакін, охоронець

Для рідного міста я б…

…хотів зробити побільше зон відпочинку. А то на кожному кроці банки, ломбарди, бари та аптеки. Складається таке враження, що нам хочуть видати якнайбільше непосильних кредитів, потім щоб ці займані гроші прогуляли в барі, і звісно після такого розкладу зранку за упаковкою цитрамону прийдеться чимчикувати. Не про таке життя мріє наша молодь. Тому активно долучається до життя міста. Помітив, що неестетичні зупинки та інші стіни в Охтирці перетворилися на витвори вуличного мистецтва. Та й план масових розважальних заходів з кожним роком стає все насиченішим. Але все-таки спортивних майданчиків, доступних секцій та зон відпочинку замало.

Наталія Гончар, державний службовець

Літо я планую провести…

…з користю для здоров’я та на березі річки Ворскла. Звісно, якщо погода дозволить. А то як не дощі періщать, так вітер дерева з корінням вириває та градом землю покриває. Так скучила за літнім сонцем та теплом. Мрію на вихідних вибратися на природу і зарядитися енергією на всю робочу неділю. Поїхати відпочивати до екзотичної країни чи хоча б на українське морське узбережжя дуже хочеться, але фінансовий стан та нестабільність ситуації в країні поки що не дозволяє цього зробити. Тому буду насолоджуватися місцевими краєвидами та рекреаційним потенціалом Охтирщини.

Олександр Тарасенко

Молодість це…

…дорогоцінний час, коли потрібно все спробувати, але не впадати в крайності вседозволеності. Не пам’ятаю хто саме, але знаю, що точно хтось із Великих сказав: «Молодість боїться не встигнути. Зрілість знає, що не встигне. Для молодості вічність — це хвилина. Для зрілості і хвилина — вічність». І в цих словах закладено глибокий зміст: доки ти молодий, час біжить так швидко і здається, що нічого не встигаєш. А скільки нереалізованих справ ще пилиться в довгому ящику планів на майбутнє.

Віталія Шимко, банківський працівник

Краще заняття для молоді, це…

…спорт та активний відпочинок. Після насиченого робочого дня та спілкування з клієнтами так хочеться відчути на собі подих легенького вітерцю десь на березі річки чи на лісовій галявині. А що може бути краще за вилазку з родиною та друзями на вихідних за місто, подалі від запилених доріг та гамірних вулиць? Лише туристичний похід з ночівлею в палатках, співами біля багаття під гітару, зустрічі сонця або ж сплавляння по Ворсклі на байдарках. Одним словом, я за есктрім.

Мирослава Шмонько з песиком Ріккі

Справа всього мого життя, це…

…пошук себе та перетворення хобі в основний заробіток. Проте про все по черзі. Я закінчила філологічний факультет Харківського національного університету імені Каразіна. Цілих п’ять років посягала тонкощі української мови та літератури. Ще у шкільні роки відвідувала балетну школу «Елегія», займалася із Зоєю Степанівною Наклицькою улюбленою справою: балетними танцями. А після закінчення вишу зрозуміла, що рідну мову я звісно люблю, але своє життя хочу присвятити танцям та музиці. Тому подала заявку на отримання роботи в китайському цирку, де я можливо буду забезпечувати танцювальний супровід циркових номерів. Зараз чекаю на відкриття візи. Обожнюю музику і вважаю себе Геннадій Балакін, меломанкою. Слухаю музику різних напрямків: від класики до року. Обходжу стороною клубну музику, бо вона для мене позбавлена змісту та душевності.

Адміністратор Єлизавета Ярмола з донькою Анею

Бути молодим значить…

…випромінювати енергетичні флюїди, позитивно мислити, вірити у власні сили та досягнення. Я за освітою менеджер-економіст і працюю за спеціальністю у сфері торгівлі адміністратором магазину. Виховую 5-річну донечку Аннушку і вірю в світле майбутнє української молоді, та що перед нами незабаром відкриються нові перспективи. Бути молодим можна й до глибокої старості. Хоча мені дивакувато, коли пенсіонери вітають один одного з Днем молоді. Все-таки для мене існує й віковий критерій молодості – років так до сорока.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: