СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

23 июня 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №25(1056)

…КОЛИ КІНЕЦЬ «П`ЯТІЙ ХВИЛІ»

Демобілізація мобілізованих під час п’ятої хвилі військовослужбовців буде завершена до кінця липня. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак. “П’ята хвиля демобілізації почнеться відповідно до закону. За законом, ми маємо звільнити п’яту чергу мобілізації у червні-липні. На наступному тижні я презентую проект указу Президента Президенту на розгляд. Я думаю, що Президент прийме позитивне рішення і звільнення буде відбуватись у встановленому законом порядку. До кінця липня місяця звільнення буде завершено”, – повідомив С.Полторак. Так що тим, у кого були демобілізовані у п’яту хвилю родичі та близькі, незабаром матимуть нагоду обняти їх при зустрічі. “Сьомої хвилі” мобілізації не передбачається.

…ВОДА ТЕЖ ЗРОСТЕ В ЦІНІ

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) 16 червня прийняла рішення підвищити тарифи на холодне водопостачання і водовідведення на 15-35%. Зміни залежать від конкретного підприємства і коливаються від 15 до 35%. Ключові фактори зміни: зменшення обсягів постачання, необхідність врахувати в тариф кошти на повірку лічильників (згідно із законом “Про метрологію”), зміна тарифів на електроенергію, зміна мінімальної заробітної плати, місцевих податків. Нагадаємо, що НКРЕКП підвищила тарифи на тепло для населення з липня майже в два рази. Також 1 липня подорожчає гаряча вода, вартість буде залежати від постачальника послуги гарячого водопостачання і наявності рушникосушки.

…ДЕПУТАТИ ВЧИТИМУТЬ ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

У міській раді відбудеться навчання депутатів щодо порядку надання земельних ділянок у власність або користування. Такі питання пакетами розглядаються на кожній сесії і досить часто депутати, приймаючи рішення, не знають достеменно, чи правильно вони голосують. Або ж інколи їм здається, що відбувається «дерибан землі», тоді як все оформлено у рамках чинного законодавства. Для того, щоб ніхто не зміг обвести навколо пальця, депутатам таке навчання необхідне.

…БОРОЛИСЬ З УМОВНИМ БУРЕВІЄМ

У місті на минулому тижні Держслужба з надзвичайних ситуацій проводила командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під час навчань організувала роботи по ліквідації наслідків умовних надзвичайних подій. По наданим ввідним в результаті погіршення погодних умов в районі житлового будинку по вул. Перемоги, 11 вийшла з ладу система ливневої каналізації та поваленими буревієм деревами перекрито рух транспорту по вул. Пушкіна та Л. Українки.
Працівники спеціалізованих служб відпрацьовували уміння і злагодженість дій на ліквідації наслідків надзвичайних подій, передбачених в ході командно-штабних навчань на території міста.

…РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ЖНИВ

Питання про готовність сільськогосподарських підприємств району до збирання ранніх зернових культур урожаю 2016 року та готовність матеріально-технічної бази до приймання зерна обговорювалося на засіданні колегії райдержадміністрації. Крім того, члени колегії заслухали звіт про стан надання амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги у лікувально-профілактичних закладах Охтирського району.

…РАЙОННА ВЛАДА ТЕЖ РЕОРГАНІЗУВАЛАСЯ

Своїм розпорядженням голова Охтирської РДА Віталій Супрун провів ряд реорганізаційних заходів у структурі апарату, скоротивши кількість відділів і управлінь та посаду заступника. Олександр Клочко тепер керуватиме управлінням агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства РДА. Ніна Шаталова очолила відділ культури і туризму, молоді та спорту. А відділ охорони здоров`я перетворився на сектор охорони здоров`я, який поки що тимчасово очолює Ірина Яковлєва. Найбільш обговорюваними були питання реорганізації газети «Прапор перемоги», призупинення діяльності та реорганізація навчальних закладів району.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: