СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

29 июня 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №26(1057)

…УСІХ ЛЕНІНІВ ЗБЕРУТЬ У ПУТИВЛІ

У Путивлі мають намір створити алею з пам’ятників радянської епохи. Близько двох десятків радянських скульптурних зображень з усієї області знайдуть свою домівку в Спадщанському лісі, поблизу Музею партизанської слави. На цьому місці вже підготували постамент для пам’ятника Леніну, якого привезли в ліс після знесення з центральної площі міста. Уламки охтирського Леніна навряд чи знадобляться на Путивльському некрополі.

…ХТО СТАНЕ ПОЧЕСНИМ ГРОМАДЯНИНОМ МІСТА

У поданні на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Охтирка” колектив міського краєзнавчого музею пропонує присвоїти почесне звання Семену Петровичу Гафановичу – керівнику колишнього заводу “Промзв’язок”, людині широкої душі, надзвичайної скромності і справжнього патріота нашого міста. Людиною-епохою можна назвати Семена Петровича, зусиллями якого місто наше отримало безліч об’єктів соціально-культурного призначення та перший дев’ятиповерховий будинок. Нерозумно нащадки повелися з окремими об’єктами, – зауважив міський голова, – але це не зменшує вклад Семена Гафановича у розвиток нашого міста, як міста обласного значення і ми маємо змогу відновити історичну справедливість, якщо присвоємо йому звання “Почесний громадянин міста Охтирки”. Члени міської комісії з попереднього розгляду кандидатур про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Охтирки” одноголосо підтримали пропозицію колективу музею і наразі готуються документи для підготовки відповідного проекту рішення міської ради.

…ХТО СТАНЕ ЛЮДИНОЮ РОКУ

До міської комісії з попереднього розгляду кандидатур про присвоєння звання “Людина року” надійшло два подання від колективу ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.Р.Рапія та ГО “Охтирські гусари”. Директор школи Галина Шишкова проінформувала присутніх членів комісії про досягнення і здобутки в спорті та на вчительській ниві учителя фізкультури навчального закладу, члена Національної збірної України з футзалу та Заслуженого майстра спорту України Скотнікова Романа Володимировича. Голова ГО “Охтирські гусари” Валентин Солошенко озвучив інформацію про заступника голови цієї організації, краєзнавця Мегеру Євгена Олексійовича.

Після обговорення запропонованих кандидатур комісією одноголосно визначено номінантом на звання “Людина року” Скотнікова Романа Володимировича. За результатом роботи комісії надано протокольне доручення про формування відповідного проекту рішення міськради та вирішено підготувати подання на профільні депутатські комісії щодо можливості виділення коштів на видання книги “Охтирка в особистостях” Євгена Мегери.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: