ЙОГО НЕ ОБДУРЯТЬ ЗЛОЧИНЦІ

1 июля 2016 | НОВИНИ | 18 коммент. | №26(1057)

“РОКСОЛАНА” ЗАВІТАЛА ДО ОХТИРСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ТА ЗАСТАЛА НА РОБОЧОМУ МІСЦІ СТАРШОГО СЛІДЧОГО ТАРАСА ГОЛІВЦЯ

НАША ДОВІДКА
Тарас Голівець народився 23лютого 1978 р. в Охтирці. Закінчив Харківський університет внутрішніх справ. З 2009 р. працює старшим слідчим Охтирського відділу поліції. Одружений, виховує 13-річного сина Єгора. Хобі: рибалка.

Сучасні Шерлоки Холмси, без перебільшення – люди з особливими аналітичними здібностями та вміннями, найголовнішою рисою яких є об’єктивність та неупередженість. Саме на таких, як старший слідчий Тарас Вікторович Голівець, покладена відповідальність у вирішенні долі людей, що порушили букву закону.

Чи були у Вашій родині працівники органів охорони правопорядку?

- Ні, я перший. Мої батьки працюють у транспортній сфері. А бажання стати правоохоронцем у мене з’явилося після спілкування з друзями, які були на рік від мене старші і вже навчалися в університеті внутрішніх справ. Та й в школі з історією, правознавством та фізичною культурою було все гаразд. Тому я в поліцію і подався.

А чи були моменти в житті, що Ви жалкували про обраний фах?

- Ви знаєте, і в думках такого не було. Звичайно, бувають моменти, коли хронічна втома та намагання знайти золоту середину між роботою та сім’єю аж зашкалюють. Проте роботи вистачає, і її потрібно комусь виконувати.

Охарактеризуйте роботу слідчого трьома тезисами.

- Встановлення факту порушення закону, оперативно-слідчі дії, передача справи до суду.

Яка справа Вам найбільше запам’яталася?

- Як зараз пам’ятаю одну справу, якою я займався ще у Краснопільському райвідділі. Тоді цигани, що працювали у місцевому колгоспі, після розпиття спиртних напоїв їздили по селу Бобрик в пошуку пригод. Зайшли до першого-ліпшого будинку та по-звірячому побили старенького дідуся, просто так, бо адреналін в крові аж зашкалював від оковитої. Нападники спричинили потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, від яких нещасний й помер у власному будинку. Вранці його труп знайшли родичі, які завітали аби провідати старенького. Протягом доби циганів ми знайшли. Але найцікавіше почалося пізніше, коли затриманий назвався чужим прізвищем та ім’ям людини, яка на той час уже відбувала покарання у місцях позбавлення волі. Тоді я був у відрядженні в Луганській та Донецькій областях, аби встановити особу підозрюваного. Після проведення процедури дактилоскопіювання (взяття і порівняння відбитків пальців) та ряду інших оперативно-розшукових заходів було встановлено прізвище, ім’я та місце реєстрації підозрюваного. Два роки ця заплутана справа перебувала в суді, по завершенні якого цигана визнано винним та засуджено до 7 років позбавлення волі.

Щодо роботи в Охтирському відділі поліції, то запам’яталася справа по розкриттю незаконного заволодіння транспортними засобами на території Ромнів, Лебедина та Охтирки. Як з’ясувалося, мешканець Ромнів з вадами опорно-рухового апарату, з жовтня 2015 р. по березень 2016 р. викрав 13 автомобілів. Затримали його на виїзді з Охтирки, коли грабіжник на викраденій автівці прямував в напрямку Полтави. Дана справа зараз перебуває в суді.

А щодо справи по жорстокому вбивству Олени Сміян, винного покарали?

- В ході слідства було встановлено, що колишній співмешканець убитої під час виникнення неприязних стосунків завдав жінці тяжкі тілесні ушкодження, несумісні з життям та й залишив у лісосмузі за вул. Московською. Після цього чоловік подався до Житомирської області, за його словами, на заробітки. Але більше це схоже було на переховування від органів поліції. Проте згодом він з’явився до Охтирського відділку поліції із явкою з повинною – замучала совість, мовляв. Проте в повне його каяття я не вірю. Суд першої інстанції призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 10 років. Проте злочинець подав на апеляцію.

Чи пропонували Вам «зам’яти» справу за гроші? Як у таких ситуаціях себе поводите?

- Якщо підозрювані чи їх родичі починають натякати на швидке закриття справи чи зміну статті, я одразу даю зрозуміти, що зі мною такий номер не пройде. Також пояснюю, що за це законом передбачена кримінальна відповідальність.

Дякую за розмову.

Вітаємо Вас і Ваших колег із професійним святом. Бажаємо успішної боротьби зі злочинністю.

Олена Кириченко

 Комментарии (18)

 

 1. Юля пишет:

  Та краще вже Ланчак ніж Алєксєєв

 2. Петр пишет:

  Наш мэр – Богдан Ланчак!

 3. k пишет:

  b

 4. n пишет:

  f

 5. n пишет:

 6. , пишет:

  gggggggggggg

 7. c пишет:

  ffffffff

 8. Артем пишет:

  ррррррррррррр

 9. Артем пишет:

  Точно

 10. Антон пишет:

  Написали за самых честных

 11. артем пишет:

  Да нащли за кого написать

 12. Вася пишет:

  100 пудов

 13. Сергей пишет:

  ВИКА

 14. Сергей пишет:

  ПЕтя

 15. ден пишет:

  Да уж у них начальница такая только за бабки думает

 16. ден пишет:

  за что им еще думать

 17. Адрей пишет:

  У них зарплата такая

 18. Сергей пишет:

  Что писать за полицию сидят и видят как денег урвать

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: