НАШ РЕГІОН: ГОЛІВ РДА НЕ ПУСКАЮТЬ У ВІДПУСТКУ

1 июля 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №26(1057)

Голова ОДА Микола КЛОЧКО ставить завдання перед головами РДА області разом з військовими комісаріатами активізувати роботу по виконанню плану набору на службу за контрактом та на строкову військову службу.

Ті керівники, які не виконають на 100% план по набору у другому кварталі і у липні, у відпустку не підуть. Це позиція Адміністрації Президента України і обладміністрації, підкреслив Микола Клочко.

За словами т.в.о. військового комісара області Сергія ШУЛЯКОВА, завдання по призову на строкову військову службу у повному обсязі сьогодні виконують Буринський, Лебединський, Липоводолинський, Конотопський, Сумський і Тростянецький райони. Відстають Білопільський, Великописарівський, Глухівський, Краснопільський, Охтирський, Роменський, Шосткинський та Ямпільський райони. Найскладніша ситуація в містах обласного підпорядкування, зокрема, в Конотопі, Охтирці, Ромнах і Шостці. Хоча щодо відбору на службу за контрактом, то і у Охтирці, і у районі спрацювали непогано.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Людмила пишет:

    зробіть такий закон, по якому будуть служити всі. А то ніхто не йде служити, всі одмазуються, ховаються а служать тільки дураки.
    Приклад нехай покажуть мер,депутати, начальники. почніть з них хай покажуть приклад і написать в газеті хто служив, чиї діти служать.
    і субсидії надавати тільки тим хто виконує свої обовязки перед державою.

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: