НОВИНИ

1 июля 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №26(1057)

ПОВЕРТАЄТЬСЯ «П`ЯТА ХВИЛЯ»

Зі Сходу України будуть демобілізовані бійці призвані під час п’ятої хвилі мобілізації. Про це повідомив Президент України. Протягом червня-липня додому повернуться військовослужбовці, призвані на військову службу минулого року під час проведення 5 черги мобілізації. «До своїх родин повернуться близько 17 тисяч військовослужбовців. І кожному з них від імені українського народу велика подяка, як і тим 40 тисячам військових з четвертої хвилі мобілізації, демобілізація яких вже завершена”, – повідомив Порошенко.

ІЗ ТРЬОХ ЗАРПЛАТНИХ БОРЖНИКІВ ЗАЛИШИВСЯ ОДИН

За статистичними даними в Охтирці станом на 1 червня 2016 року заборгованість із заробітної плати по місту складала 437 тис.грн., у т.ч. у філії «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось» – 150 тис.грн., на ДП «Охтирський КХП» – 287 тис.грн., у філії Климентівська ДЕД заборгованість із заробітної плати відсутня. Графік погашення заборгованості із заробітної плати у філії «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось» виконувався у встановлені терміни. У червні 2016 року управлінням соцзахисту надіслано лист на ДП «Охтирський КХП» з пропозицією скласти графік погашення заборгованості із заробітної плати на 2016 рік. У відповідь підприємством ДП «Охтирський КХП» надано графік з кінцевим терміном ліквідації боргів із заробітної плати до 1 липня цього року. За оперативними даними станом на 24 червня заборгованість із заробітної плати на ДП «Охтирський КХП» становить 117 тис.грн., у філії «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось» заборгованість із заробітної плати була погашена 10 червня.

ШЛЮБ МОЖУТЬ ОЩАСЛИВИТИ МОЩІ

У Петропавлівському храмі Сум з`явилася нова святиня – рака з частками мощей святих благовірних князів Петра і Февронії, муромських чудотворців – покровителів родини. Святиня постійно знаходитиметься у Петропавлівській церкві і кожен бажаючий може поклонитися угодникам Божим Петру і Февронії, попросити в них благодатної допомоги для влаштування сімейного благополуччя.

 Комментарии (1)

 

  1. Людмила пишет:

    Ред

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: