НОВИНИ

7 июля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №27(1058)

ВАМ ПРИЙДЕ ПОДАТКОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

У відповідності до ст. 286.5 Податкового кодексу України фахівці фіскального органу почали надавати платникам податкове повідомлення – рішення з нарахованою сумою земельного податку. Зазначені повідомлення мають бути вручені до 1 липня поточного року.

На підставі отриманого документа, фізична особа сплачує податок на землю протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Мешканці сільської місцевості можуть сплатити земельний податок через каси сільських рад за квитанцією про приймання податкових платежів.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

ГРОШІ НА ЛІКАРНЮ

Голова Сумської ОДА Микола Клочко повідомив, що на Сумщині за рахунок фонду регіонального розвитку у 2016 році планують профінансувати проекти на суму 97 мільйонів 861,45 тисячі гривень.

Зокрема, 13 мільйонів 434 тисячі гривень підуть на добудову обласного психоневрологічного диспансеру у м. Суми (друга черга). 17,5 мільйона – виділено на добудову Охтирської центральної районної лікарні.

Крім того, коштами в сумі 3 мільйони 894 тисячі гривень буде профінансовано реконструкцію гаража на 26 санітарних автомобілів Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в м. Суми.

Серед інших проектів, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку, – утеплення шкіл, лікарень, дитячих садків області тощо.

Зазначені кошти і об’єкти визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про внесення  змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», – запевнив губернатор.

3G ПОКРИТТЯ З’ЯВИЛОСЯ В ОХТИРЦІ

На Сумщині 3G зв’язок тепер доступний абонентам Vodafone і «МТС Україна» в містах Охтирка, Шостка, Путивль, Буринь і Білопілля. Більше 170 000 мешканців області тепер також можуть скористатися швидкісним мобільним інтернетом. На сьогоднішній день половина районних центрів Сумської області забезпечена 3G покриттям Vodafone.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: