ДЕ ТОРГУВАТИМУТЬ ПОЛОСАТИКАМИ?

9 июля 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №27(1058)

Невдовзі Охтирщину заполонять баштанні культури, персики та інші дари природи. Тому ми поспілкувалися з начальником відділу містобудування та архітектури – головним архітектором міста Анною Мандрикою з приводу організації їх реалізації.

Анно Іванівно, зазначте кількість та адреси точок реалізації сезонними товарами в нашому місті.

- Рішенням виконкому Охтирської міськради затверджено Комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Охтирки та архітипів тимчасових споруд. Даною схемою визначені місця для здійснення торгівлі сезонними товарами: овочами, фруктами, безалкогольними напоями, морозивом тощо. В цьому році дарами природи можна буде торгувати за наступними адресами: 4 торгових місця, на одне з яких укладений договір оренди, біля будівлі по пров. Миколи Хвильового, 1 (Фурманова); 4 місця (2 укладених договори) біля будівлі по вул. Батюка, 3; 8 місць (на 4 є договори) на розі вул. Батюка та вул. Мішечкіна; 6 заключених договорів за адресою вул. Армійській, 76 (поряд з магазином «Лаванда»); 2 вільних місця на розі вул. Пушкіна та вул. Короленка; 1 місце, на яке укладено договір біля будівлі по вул. Широкій, 6 (Менжинського); 1 – на розі вул. Пушкіна та вул. Димитрова; 4 вільних місця на розі вул. Пушкіна та вул. Короленка; 5 – біля будівлі по вул. Київській, 97; 8 вільних місць біля будівлі по вул. Шевченка, 28; 2 вільних місця біля будівлі по вул. Армійській, 76 (поряд з зупинкою – магазином «САД»); 2 – біля будівлі по вул. Перемоги, 104. Торгівля безалкогольними напоями та морозивом дозволена біля будівлі по пров. Харківському, 1 та 14; по вул. Армійській, 76; Київській, 2; Київській, 97; Київській, 107; Парковій, 1 та Батюка, 9.

Куди необхідно звертатися для уточнення вільних місць з реалізації баштанних культур?

- Необхідно звернутись до відділу містобудування та архітектури Охтирської міськради , що по вул. Чкалова, 27-а.

Як плануєте боротися зі стихійною торгівлею без відповідних дозволів?

- Нами постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо укладення договорів для розміщення тимчасових споруд в Охтирці відповідно до Комплексної схеми та вживаються відповідні заходи. На даний час з виконавчим комітетом укладено 19 договорів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: