Непродуктові проблеми продринку

12 июля 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 5 коммент. |

У завтрашньому свіжому номері газети «Роксолана» очікуйте на матеріал про анонсовану в попередньому випуску зустріч підприємців з мером та очільниками охтирських ринків. Чи продуктивно пройшло зібрання та що постановили учасники, читайте в 28 номері газети. А зараз давайте обговоримо актуальне питання:

Чи потрібен Охтирці ще один ринок?

На фото зображена місцевість на території колишнього заводу «Нафтопроммаш», яку міська влада має намір облаштувати під продуктовий ринок для реалізації городини бабусями.


 Комментарии (5)

 

 1. Юля пишет:

  Еще один базар никому не нужен, денег и так хватает на поесть и коммунальные платежи.наведите порядок на продуктовом рынке и бабушкам будет где торговать.

 2. Валера пишет:

  Нужны рабочие места и на заводе лучше откройте производство.

  А мер спросил ужителей города нужен ли городу еще один базар?

  Спросил у продавцов своей сельхоз продукции пойдут ли они на територию завода торговать?

 3. Охтирчанин пишет:

  Не одна сотня тисяч гривень ляже на цьому місці наших з вами податків і зборів. Кому це потрібно? Охтирчани цього не бажають

 4. Споживач пишет:

  Я також проти чергового базару. В центрі міста у нас є просторий та пристосований для торгівлі ринок. Все мало, треба ще один. А кому треба? Меру? Не прикривайтеся бабушками, аби прихватизувати ласий шматок землі в центрі

 5. Простий люд пишет:

  Не потрібен ще один ринок!!! Наведіть лад на центральному сільськогосподарському ринку де земля належить міській громаді.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: