Стало відомо, що…

13 июля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №28(1059)

…УРЯД ЗНИЗИТЬ НОРМИ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ

Кабінет Міністрів нагадав, що з нового опалювального сезону норма споживання газу для тих, хто не має приладів обліку газу, буде знижена вдвічі, адже відбулося коректування норм природного газу для палення на квадратний метр опалювальної площі на місяць. Зменшення з 7 до 5,5 кубометрів призведе до зменшення нарахувань для домогосподарств, де немає лічильників, зазначається у звіті уряду за 2-й квартал. (Нагадаємо, що діючі нині норми споживання газу були затверджені у квітні цього року). При розрахунку субсидій для громадян, які використовують газ для приготування їжі (при наявності газового лічильника і централізованого гарячого водопостачання)? використовуватиметься норма 4,4 кубометрів на людину на місяць замість раніше діючої норми 6 кубометрів. У тих же умовах, але при відсутності централізованого гарячого водопостачання і газового водонагрівача, діятиме норма 7,1 куб.м на людину (замість 9). При наявності газового водонагрівача норма складе 14 куб.м ( замість 18).

…НА ОХТИРЩИНІ СТАРТУВАЛИ ЖНИВА

За інформацією відділу АПК Охтирської райдержадміністрації першим приступило до збирання ранніх зернових ПрАТ «Сад». Підприємством вже зібрано озимого ячменю на площі 83 гектари, намолочено 249 тонн, урожайність – 30 центнерів з гектара.

“Якихось особливих проблем на старті жнив, за оцінками фахівців, не прогнозується. На цей період район повністю забезпечений технікою та паливно-мастильними матеріалами”, – розповів голова районної ради Роман Бублик.

Крім Охтирського, розпочали збирати ранні зернові культури також Сумський, Краснопільський та Конотопський райони.

Про це йдеться на сайті Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА. На 6 липня аграрії вже зібрали врожай на площі 340 га та намолотили понад тисячу тонн ранніх зернових та зернобобових.

… ДОРОГУ НА ХАРКІВ ВІДРЕМОНТУЮТЬ

Харківський губернатор Ігор Райнін повідомив, що з державного бюджету виділені необхідні на ремонтно-відновлювальні роботи кошти. Зараз повним ходом ремонтується автодорога державного значення Р-46 «Харків – Охтирка» в межах регіону (на відрізку від Богодухова до кордону з Сумською областю). Протяжність автотраси територією Харківщини становить 81,7 км. «Дорога Харків-Охтирка в межах Харківської області більше 30 років була абсолютно в незадовільному стані. Це проблема десятиліть. Я можу однозначно сказати, що в цьому році ця траса до кордону з Сумською областю буде повністю відремонтована. Роботи будуть закінчені восени. Дорога до Богодухова буде високої якості. І такою ж далі, за Богодуховом. Це забезпечить автомобілістам безпечний і комфортний проїзд», – сказав Ігор Райнін.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: