ТАЄМНИЦЯ ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ або ЧОМУ НА ДЕПУТАТІВ НАПАДАЄ ЄНУРЕЗ?

14 июля 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №28(1059)

ЯК І БУЛО ЗАПЛАНОВАНО, НА 18-Й СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ РОЗГЛЯДАЛОСЯ ПИТАННЯ ПРО СТАН ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ ЗАКЛАДАХ МІСТА

Доповідав начальник відділу освіти Анатолій Тронь. З доповіді присутні почули, що у місті функціонує 9 дошкільних навчальних закладів, з них 1 – центр розвитку дитини «Калинка». У ДНЗ міста у 75 групах виховується 1877 дітей.

Усі дошкільні навчальні заклади мають харчоблоки, які забезпечені необхідним холодильним та технологічним обладнанням, посудом. Організацією харчування у ДНЗ опікуються медичні сестри.

Під час комплексних перевірок дошкільних навчальних закладів представниками Держсанепідслужби вивчається питання організації харчування дітей, проводяться моніторингові дослідження якості води, повітря, продуктів харчування, готових страв тощо.

Аналіз виконання норм харчування відділом освіти проводиться щокварталу, при потребі щомісяця.

Основними постачальниками продуктів харчування у ДНЗ є КШХ «Мрія», ПАТ «Охтирський м’ясокомбінат», ФОП Бутко (риба, кури, сардельки), ТОВ «Мастерпродукт 2005» (молочні продукти), ФОП Лемешенко (яйця), ПАТ «Сад» (яблука), фізична особа, підприємець Ткаченко (хлібобулочні вироби). Усі продукти постачаються з накладними та сертифікатами якості.

До шкіл міста продукти харчування та продовольча сировина надходить від КПШХ «Мрія» разом із супровідними документами, які свідчать про їх походження та якість (накладні, сертифік ати відповідності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, ветеринарне посвідчення тощо). Перелік та асортимент продукції погоджується Державною санітарно-епідеміологічною службою. В цілому дитяче харчування в Охтирці є одним з найкращих в області і ніяких скарг до керівництва відділу освіти не надходило.

Дане питання практично не обговорювалося, бо депутатам дуже хотілося на перерву, деякі не витримували і виходили на перекур посеред сесії. «Енурез», – зробив припущення депутат Васильченко, і коли до зали знову зайшли ті, кому стало невтерпець, мер повідомив їх про поставлений «діагноз». І нічого, навіть не засоромились, як ні в чому не бувало зайняли свої місця. Але активності від цього в залі не додалося.

Відбувся такий собі обмін “питання-відповідь”, який ні про що не говорить:
- А хто постачає хлібобулочні вироби?
- ФОП Ткаченко, який виграв тендер.
- Чийого виробництва хліб він поставляє?
- Я не знаю. Але є всі відповідні сертифікати і документи.
- Що впливає на результат тендерів: цінова пропозиція чи якась інша?
- При наявності всього дозвільного пакету документів переважає цінова пропозиція.
- За які порушення можна розірвати договір, заключений за результатами тендеру?
- За несвоєчасне постачання і неякісну продукцію. Але таких випадків ще не було.

Замітьте, слово «сир», про яке ми вже двічі писали на сторінках нашої газети, навіть не прозвучало. Що ж це за таємниця за сімома замками, яку ніхто не може витягти на поверхню? Депутатам не було цікаво про це дізнатися. Наступне питання вони проголосували швидше, ніж міський голова його озвучив і поставив на голосування. Такого, повірте, ще не було, мабуть, за всю історію міської ради.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: