«Скарби родини – Івана Купала»

18 июля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

06 липня 2016 року в селі Підлозіївка було проведено день сімейного відпочинку «Скарби родини – Івана Купала». Свято відбулося в виді змагання між двома вулицями :вул. Підлозіївська і вул. Новозбудована – яка каша найсмачніша?!. Під час  організації свята учасники проявили свої вміння та старанність , а під час подачі і представлення готових страв проявили свої цікаві акторські якості, здібності. В «театральне» дійство були залучені дітки в красивих плетених віночках, шапочках, а також молоді сімейні пари. Всі присутні були дуже активні, веселі, танцювали, співали пісні і частівки під музичний супровід баяніста Колі, палили вогнище.

Всі дітки отримали солодкі подарунки , а дві команди пригощали бажаючих  дуже смачною кашою. Приготувала кожна команда  великі казани святкової каші , вона на диво вся була роздана. Хочу сказати велике спасибі  нашим хазяєчкам – все було дуже дуже  смачно! Велике спасибі учасникам , глядачам, спонсорам свята. Кардашівська  сілька  рада виділили кошти на солодкі призи односельчанам. Звісно хочу окремо подякувати голову Кардашівської сільської ради М. М. Сердюка та директора приватного підприємства «Надія» А. І. Кучера за допомогу в підготовці до свята  в прибиранні території в центрі села. Ідея заходу належить завідуючій сільського клубу в с. Мошенка Дульській  Нелі.

Хочеться надіятися що таких цікавих свят , заходів буде ще чимало , і кожен житель,  як і цього разу , вкладе свою частинку душі, свою активну участь, підтримає і відгукнеться на поклик не байдужих людей.

Бібліотекар: Н. М. Кучер

ФОТО

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: