СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

20 июля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №29(1060)

…ЗА ХАБАР МОЖНА ВСЕ

Як повідомляє департамент комунікацій МВС України, у Сумській області на хабарі піймався начальник одного з відділень Гетьманського національного природного парку. Чиновник отримав 2 тисячі гривень хабара за дозвіл на проведення на території парку масового розважального заходу.

…КВАРТАЛЬНІ ОТРИМАЮТЬ ПРЕМІЇ

Відповідно до розпорядження міського голови Ігоря Алєксєєва про надання матеріальної винагороди керівникам квартальних комітетів, 13 голів міських квартальних комітетів і один голова сільського квартального комітету отримають по 400 гривень кожний. Кошти у сумі 5600 гривень передбачені у міському бюджеті, затвердженому на сесії міської ради від 22 грудня 2015 року.

…БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ ПІД ПРИЦІЛОМ

Згідно з розпорядженням міського голови Ігоря Алєксєєва, утворена міська комісія з перевірки діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги. Цій комісії дане доручення провести в комунальному підприємстві облради «Охтирський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» перевірку відповідності критеріям діяльності, затвердженим постановою Кабінету міністрів від 14 листопада 2012 року.

…ЧУМА БЛИЗЬКО

У одному з підсобних господарств Шостки загинуло три свиноматки. Згідно з лабораторними дослідженнями, проведеними НДІ лабораторної діагностики і ветекспертизи, підтвердився діагноз АЧС. У місті проводяться подвірні обходи. Свиней, які утримуються у домоволодіннях, забивають, щоб не допустити розповсюдження АЧС. Держава заплатить за всіх вилучених тварин. На виїздах з міста встановлені сім блок-постів, на яких чергуватимуть поліцейські і ветеринари. Весь транспорт перевірятимуть на наявність продукції із свинини.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: