ПИТАННЯ РЕБРОМ: ПОМІНЯЛИ ШИЛО НА МИЛО?

27 июля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №30(1061)

Чи працюватиме поновому Держпромспоживслужба, створена замість СЕС?

На сайті міськради з`явилася інформація від Держпромспоживслужби в Сумській області. Cпеціалістами служби «проводився моніторинг дотримання законодавства про захист прав споживачів при наданні послуг ринків та порядку реалізації на їх територіях продовольчих товарів, в ході якого встановлювались чисельні порушення вимог законодавства, а саме:

- зберігання харчової продукції з порушенням санітарних норм і правил;

- продаж товарів, що заборонені;

- реалізація готових м?ясних виробів і м?ясних напівфабрикатів, молока і молочних продуктів, риби свіжомороженої та солоної, консервів, яєць курячих промислового виробництва без використання холодильного обладнання та без висновку держлабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку;

- реалізація інших продуктів без такого висновку.

В зв’язку з вищезазначеним Держпродспоживслужба наголошує на необхідності посилення контролю за суб’єктами господарювання, які можуть завдати шкоди життю і здоров’ю людей».

Що це значить? Хто ж саме повинен «посилювати контроль»? Хто притягнутий до відповідальності за виявлені порушення та коли вони будуть усунені? Адже, якщо вірити власним очам, то у нас на продовольчому ринку суцільний безлад та чисельні порушення вимог законодавства. Хто його повинен зупиняти і контролювати, з даної інформації не зрозуміло, а схоже на черговий постріл по горобцях, який зроблено для галочки і який нікого ні до чого не зобов’язує.

Л. Меркульцева

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: