АКТУАЛЬНО: КОСМІЧНЕ СМІТТЯ

29 июля 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, КУЛЬТУРА | 4 коммент. | №30(1061)

ЩЕ РІК ТОМУ ПАРК РАКЕТНИКІВ ПО ОДНОЙМЕННІЙ ВУЛИЦІ ТІШИВ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ ПРИЄМНИМ ЗАТІНКОМ, ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ ЗЕЛЕНІ, ГІРКАМИ ТА ЧИСТЕНЬКИМИ ДОРІЖКАМИ. ЩО МИ МАЄМО ЗАРАЗ?

Сміттєві урни вщент заповнені всіляким непотребом, клумби позаростали бур’янами, з лавок негідники позривали дошки, оголивши гострі та небезпечні для здоров’я іржаві цвяхи. Хто ж крайній у такій ситуації?

В 2010 році в Охтирці був створений квартальний комітет «Центральний», який очолив Валерій Бабич та ветеранська організація «Доблесть, честь і мужність». Незабаром ракетники разом з квартальним взялися за облаштування прибудинкової території: повирубували зарослі, викосили бур’яни, вивезли сміття – і, як за помахом чарівної палички, на місці чагарників з’явився сквер з пам’ятним знаком, дитячим майданчиком та футбольним полем. Проте після того, як Валерій Бабич не отримав депутатського мандату в черговий раз, то вирішив скласти повноваження й голови квартального комітету, а на його місце був обраний депутат міськради Дмитро Сушко.

Ми запитали у Валерія Бабича, як йому вдавалося підтримувати чистоту в сквері:

- На створення парку по вул. Ракетників, 2 з міського бюджету не було витрачено жодної копійки. Щорічно наприкінці червня ми влаштовували суботник напередодні святкування дня вшанування ветеранів-ракетників та дня квартального комітету. Замовляли машину в КП «Благоустрій», вивозили сміття – все це робилося за рахунок членських внесків, тобто з власної кишені. Згідно з українським законодавством за благоустрій місця громадського користування відповідальність несуть органи місцевого самоврядування під керівництвом міського голови. А тому я постійно слідкував, щоб двірники ПП «Базис» прибирали не тільки прибудинкову територію, а й сквер.

Діючий голова квартального комітету «Центральний» Дмитро Сушко:

- До мене, як до депутата міської ради та як до голови квартального комітету, ніхто з мешканців зі скаргами на сміття, поломані лавки не звертався. Але якщо там і справді все так кепсько та брудно, то можна буде організувати суботник разом з жителями прилеглих будинків та моїх однодумців. В минулому році ми з колегами на Фурманова неподалік магазину «Світ продуктів» висадили фруктові дерева, сезонні квіти. А нещодавно помітив з вікна автівки, що на цьому місці поставили кіоск для реалізації баштанних. Для кого та для чого старалися, не зрозуміло?

ВІД РЕДАКЦІЇ:

Напрошується лише одна думка, доки був кіт в хаті, і миші працювали, а пішов геть – подалися в танок, почавши смітити, ламати гойдалки та лавки. Робилося все для людей, котрим такий благоустрій виявився до лампочки, бо навіть недопалок з насіннєвими шкаралупами до смітника не долітають.

 

 Комментарии (4)

 

 1. сергей пишет:

  Нужно хоть одного поймать и выписать штраф 1000грн.,потом показать по тв и в газетах.И так с каждым кто свинствует.Детям нужно расказывать,а то идут вместе с родителями и бросают бумажки,а их мама и папа по головке гладит.Почему вы думаете что вы набрасываете,а за вас кто то должен убирать.Сами выйдите и соберите а не сопли пускаете.

 2. Макс пишет:

  что вы предлагаете – пусть мусор накопляется и его никто не убирает? Или что же делать?

 3. сергей пишет:

  Причём здесь квартальные,бывшие или нынишние?Все дело в людях,пусть научатся не мусорить,какая может быть Эвропа.Пусть каждый кто напишет коментарий здесь подумает,что он сделал для того чтобы город стал чище?Нужно самим учится жить не по свински и своих детей учить.

 4. Пионер пишет:

  Товста гладка миша.В танку.Гидота

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: