Сервісний центр працюватиме без обіду

31 июля 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №30(1061)

РЕФОРМА ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ТРИВАЄ

Серед нововведень – створення територіальних сервісних центрів МВС України, у основні функції і послуги яких входить видача водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача і зберігання номерних знаків, оформлення дозволів на перевезення небезпечних вантажів.

Серед основних переваг нової структури – сучасні технології, наявність електронної черги, система прозорості кабінетів і спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал. Оновлені сервісні центри надають платні і безкоштовні послуги, що входять до компетенції міністерства.

Такий територіальний сервісний центр – ТСЦ №5943 розміщений і у Охтирці (колишнє МРЕВ ДАІ). Його керівник Віктор Анатолійович Черешень інформує: «Ми прагнемо створити комфортні умови для надання сервісних послуг населенню та підвищуємо якість та оперативність обслуговування громадян, які знаходяться у сфері нашого впливу – з Охтирки і Охтирського району, Тростянця і Тростянецького району, Лебедина і Лебединського району, Великої Писарівки і Великописарівського району. Прийом у нашому центрі, який знаходиться за адресою: м. Охтирка, вул. Київська, 164-В, віднині проводититься без обідньої перерви. Для працівників центру введено змінний графік роботи в обідній час. А за потреби також будуть організовані прийоми фізичних і юридичних осіб у вихідні та святкові дні.

Наш контактний телефон: 3-10-71.

Після подальшої зміни законодавчої бази, у сервісних центрах громадяни будуть також оформляти дозвіл на зброю. Крім цього, планується ввести прийом іспитів на право керування усіма транспортними засобами, в тому числі тракторами, видачу довідок про відсутність судимості, проведення огляду транспортних засобів для видачі свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

ВІКТОР ЧЕРНИШЕНЬ

НАША ДОВІДКА

НАРОДИВСЯ: 23 грудня 1961 року в селі Даценківка Лебединського району.
ОСВІТА: вища юридична, закінчив Київську вищу школу міліції МВС України у 1991 році.
РОБОТА: в органах внутрішніх справ з 1983 року. Працював на посадах інспектора ДАІ, старшого державтоінспектора, начальником відділу МРЕВ ДАІ. Нещодавно пройшов конкурс, тестування і співбесіду на посаду начальника Охтирського територіального сервісного центру № 5943.
СІМЕЙНИЙ СТАН: одружений, має двох дітей і внучку.
ХОБІ: мисливство, рибалка, футбол.

 Комментарии (1)

 

  1. рома пишет:

    ПОСТОРОИЛИ ИЗ СВОИМ ЗАМОМ ПО НОВОМУ ДОМУ КУПИЛИ МАШИНЫ И Т.Д. РАБОТАЯ В МРЕВ КАК ОНИ ПРОШЛИ КОНКУРС

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: