Ветерани на курорті

31 июля 2016 | ЗДОРОВ'Я | Нет комментариев | №30(1061)

«Я ветеран війни та інвалід першої групи. Чув, що в управлінні соцзахисту видають путівки на оздоровлення. Які документи для цього потрібні та чи реально поїхати на відпочинок? Іван В.

На питання читача відповідає начальник відділу з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УСЗН Олена Василівна Паляничко:

- Управління соцзахисту населення Охтирської міської ради забезпечує за рахунок коштів держбюджету безкоштовними путівками до санаторно-курортних закладів ветеранів війни, інвалідів усіх категорій та осіб, на яких поширюється чинність ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соцзахисту», у тому числі постраждалих учасників антитерористичної операції.

Путівки видаються відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб в порядку черговості та у міру надходження путівок. Для одержання путівки до органу соцзахисту населення подається заява, паспорт, ідентифікаційний код, пільгове посвідчення, довідка МСЕК (для інвалідів) та медична довідка лікувальної установи за формою 070. Учасники бойових дій, які приймали участь в АТО, додатково подають довідку, що підтверджує їх безпосередню участь в антитерористичній операції.

Позачергово щороку (із січня по грудень) забезпечуються путівками інваліди війни, учасники бойових дій. Один раз на два роки одержують путівки учасники війни і особи, на яких поширюється чинність вищезгаданого закону. Інваліди загального захворювання та інваліди з дитинства забезпечуються путівками в порядку черговості в міру надходження путівок.

Інваліди із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) забезпечуються путівками: І та ІІ групи – до санаторіїв спинального профілю з лікуванням строком на 35 днів (відповідно до медичних рекомендацій) у порядку черговості та в міру надходження путівок; інваліди ІІІ групи – до санаторіїв неврологічного профілю строком на 18-21 днів у порядку черговості в міру надходжень путівок.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: