Стало відомо що…

3 августа 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №31(1062)

…НОВИЙ НАКАЗ ВОЄНКОМА

Військовий комісар Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Віктор ГОНЧАРОВ 28 липня видав наказ «Про організацію та проведення призову громадян України 1990-1996 років народження в в жовтні -листопаді 2016 року на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань». Це означає, що юнакам цього віку потрібно готуватися до призову на армійську службу.

…СТВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ОКРУГІВ

У залі засідань Охтирської районної державної адміністрації 29 липня відбулося засідання робочої групи по підготовці проекту рішення сесії Охтирської районної ради по створенню освітніх округів, на яке були запрошені керівники загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Охтирського району. Робоча група ознайомилася з Положенням про освітній округ, затверджене постановою Кабміну, розглянула питання про стан розвитку мережі закладів освіти, накреслила план консолідації шкільної мережі, формування освітніх округів та визначення опорних шкіл району на основі ресурсного потенціалу.

…У ПОЛІЦІЇ ЗАВЕРШИЛОСЯ ТЕСТУВАННЯ

На Сумщині триває переатестація третьої категорії працівників поліції. І тестування, й співбесіду з комісією вони проходять в обласному центрі. Нині екзаменують 2 300 співробітників місцевих поліцій – слідчих, оперативних працівників, дільничних. Щоб з 15 серпня лише тим, хто вдало пройде випробування, вручити жетон поліцейського. Серед питань – загальні, на логічне мислення, а також професійні щодо знань прав, конституції, антикорупційного законодавства. Серед офіційних спостерігачів за ходом атестації був Охтирський експрокурор Віктор ІВАНЦОВ.

За результатами тестування керівників першої та другої категорій – начальників управлінь та відділів поліції, то з 167 чоловік 5 підлягають підвищенню в посаді, 39 – переведенню на нижчі посади і 20 – звільненню з рядів поліції.

…ПЕРЕВІРЯТЬ ГОТОВНІСТЬ ШКІЛ

В Охтирці створена комісія по перевірці готовності закладів освіти у новому навчальному році. Її очолив керуючий справами виконкому Володимир РУДЕНКО. Крім представників відомства, до складу комісії увійшли два представники інших структур – начальник Охтирського МРВ УДНС України в Сумській області Сергій БОНДАРЕНКО та в. о. начальника управління Держпродспоживнагляду в м. Охтирка Ярослава ДАВИДОВА. Депутатський корпус представляє директор школи №5 Галина ШИШКОВА. Громадські організації участь у перевірці готовності навчальних закладів до нового навчального року не братимуть.

…ЄВГЕН ГЛИВА ПРИБІГ ДРУГИМ

30 липня у Давосі, Швейцарія, відбувся ультрамарафонний забіг SwissAlpineMarathon78 на 78 км. Наш земляк, тренер з Охтирщини Євген Глива посів у цьому надзвичайно складному забігу друге місце. Його вихованець Ігор Панченко завершив гонку сьомим.

 Комментарии (1)

 

  1. быль пишет:

    У ПОЛІЦІЇ ЗАВЕРШИЛОСЯ ТЕСТУВАННЯ
    Серед офіційних спостерігачів за ходом атестації був Охтирський експрокурор Віктор ІВАНЦОВ
    Самые честные принимают аттестацию у самых честных такая будет и полиция

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: