Охтирчани на нескучному велофесті

5 августа 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, СПОРТ | Нет комментариев | №31(1062)

Призер номінації «Пара своїх» Івженко Андрій разом з іншими охтирчанами – учасниками велофесту: Олегом Ващенко та родиною Заліських

На минулих вихідних охтирські велосипедисти взяли участь у Нескучному велофесті, що проходив у тростянецькому дендропарку. На учасників та гостей заходу чекали сімейні та індивідуальні велоперегони, марафон. А розважальна програма, яка включала мотофристайл, польоти на повітряній кулі, фаєршоу, подарувала всім присутнім море позитиву та океан незабутніх вражень. Географія учасників в цьому році різнилася, адже були присутні й досвідчені спортсмени з Харкова, Сум та Києва.

Серед охтирчан були й ті, хто вперше ризикнув підкорити тростянецькі велотраси, до того ж всією родиною. Євген та Марина Заліські разом з однорічною Даринкою та 5-річним Максимком безстрашно дійшли до фінішу. «До першої п’ятірки лідерів не потрапили, але ж головне не перемога, а любов до велоспорту, здорового способу життя та активного відпочинку, – ділиться враженнями Марина. – Однак мій Максимко самостійно подолав складну трасу «Крос-кантрі» протяжністю 4,2 км. Додому привезли грамоти учасників заїзду та солодкі подарунки від спонсорів».

Почесне перше місце у номінації «Пара своїх» виборов також 34-річний охтирський велосипедист Андрій Іщенко. Весело, позитивно, драйвово, з присмаком екстриму пройшов велофест в Тростянці. Охтирщина також має багато мальовничих куточків, пристосованих для такого роду заходів. Тому очікуємо Климентівський, Буймерівський, Пилівський чи подібний велофест на Охтирщині в наступному році.

Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: