БРУДНА ВОДА – НЕ БІДА

6 августа 2016 | Поради та рецепти | 7 коммент. | №31(1062)

Якщо вам набридло пити іржаву воду з важкими металами з-під крану та постійно відбілювати пожовклі після прання в іржавій воді речі, то вихід є – це встановлення фільтрів для води.

Як правильно обрати надійний спосіб очистки води саме для вашої домівки, нам розповість наш читач, сервісний інженер по встановленню фільтрів та ремонту пральних машин КОСТЯНТИН БУТУСОВ:

- Фільтри типу глечика фірми «Аквафор» чи «Бар’єр» коштують від 200 грн. Основне їх призначення – позбавити воду від іржі, неприємних запахів, і частково від жорсткості. Фільтри-глечики мобільні і компактні; їх можна успішно експлуатувати як вдома, так і на дачі. Ресурс функціонування такого фільтру – близько 3х місяців, після чого потрібно змінювати картридж, який коштує від 70 грн.

Добре зарекомендували себе й професійні, сучасні системи Зворотнього Осмосу, які є найкращими фільтрами для води на сьогоднішній день. Адже дозволяють прибрати не тільки зайву жорсткість води, надлишок заліза і хлор, але і всілякі бактерії і віруси. Ключовим фільтруючим компонентом таких систем є мембрана. Її пори значно менші за розміри більшості відомих вірусів, отже, Ваш організм буде захищений максимально надійно, ціна таких фільтрів від 3000 грн.

Потурбуйтеся й про побутову техніку, водопровідну мережу та речі, які Ви перете в пральній машині. Встановіть фільтр-колбу, вартість якої сягає від 200 грн., а фільтруючий елемент коштує 30грн, міняти кожні – 6 місяців.

ЗА ПРИДБАННЯМ ТА ВСТАНОВЛЕННЯМ ФІЛЬТРІВ ДЛЯ ВОДИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ (066)-021-31-61 ®

 Комментарии (7)

 

 1. Влади пишет:

  С вашим мировоззрением, – все наживаются. И вообще, предпринимательство надо запретить. АХАХАХАХААА

 2. Влади пишет:

  Спасателям я плачу, мы все платим – в виде налогов. Мне не понятно ваше отношение к фильтрам для воды. Это все равно, что критиковать освежитель воздуха, потому что есть предприниматели, которые наживаются на том, чтобы в вашем туалете пахло.

 3. gedrtfyhgjhkj пишет:

  А то, что наживаются врачи – факт!

 4. gedrtfyhgjhkj пишет:

  Влади и сколько ты платишь спасателям? Или ты тупо врешь?

 5. Влади пишет:

  вашей логикой, врачи, спасатели тоже наживаются на беде. Не надо помогать людям, это будет считаться наживой. Так, по-вашему?

 6. gedrtfyhgjhkj пишет:

  Вот уроды. Наживаются на беде…

 7. Людмила пишет:

  Брудна вода – БЕДА!!!!!!!! Да еще какая беда!!!!!!Фильтр, это, конечно, хорошо. Но очень хочется, чтобы из крана бежала кристально чистая водичка! Платим мы немалые денежки за чистую водичку,а не за грязь.И жаль испорченных вещей!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: