Тандем асфальту та дощу

6 августа 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №31(1062)

Коли в дорожників дійшли руки до ремонту покриття по вул. Парковій, 1, до редакції почали зверталися місцеві мешканці зі скаргами на вкладання асфальту в калюжі.

Із питанням щодо гарантійного терміну на дане дорожнє покриття ми звернулися до заступника міського голови Сергія Мартим`янова:

- “Я контролював цей процес особисто, тому впевнений, що проблем з цією ділянкою дороги бути не повинно. ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН СКЛАДАЄ ТРИ РОКИ. Якщо ж протягом цього часу будуть зафіксовані пошкодження покриття, то їх ліквідує підрядник. І це міському бюджету не буде коштувати ні копійки”.

Коментар начальника філії «Климентівська дорожно-експлуатаційна дільниця» Сумського облавтодору Володимира Винокура:


- При улаштуванні асфальтобетонного покриття по вул. Парковій, 1 порушень технологічного процесу не допущено. Під час опадів техніка та працівники філії, які були задіяні на цих роботах, знаходилися в режимі очікування. Одразу після стабілізації погодніх умов роботи були продовжені. Виконані роботи прийматимуться та підписуватиметься акт виконаних робіт відповідальною особою з управління капітального будівництва та ЖКГ.

 Комментарии (1)

 

  1. absavto-56.ru пишет:

    По ул. Киевской, 113 никаких колес никто не зарывал, но тем не менее асфальт на придомовой территории как после бомбежке. Я задавала вопрос об этом на “Прямой связи” в Роксолане главному архитектору Иншину – не его компетенция.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: