ЧИ ВІДМИВАЛИ ГРОШІ НА ПЛИТЦІ?

13 августа 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №32(1063)

У травні до Охтирського міськрайонного суду Сумської області звернувся прокурор з клопотанням про призначення документальної позапланової ревізії.

Клопотання мотивоване тим, що 18.04.2016 року до чергової частини Охтирського відділу поліції (м. Охтирка) ГУНП в Сумській області надійшли оперативні дані про те, що під час перевірки використання коштів місцевого бюджету за 2015 рік встановлено, що службові особи Охтирської міської ради, діючи за попередньою змовою з посадовими особами філії «Климентівська Дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Сумський облавтодор» та ТОВ «Механізований будівельний центр», шляхом зловживання службовим становищем та складання фіктивних актів приймання виконаних будівельних робіт на проведення робіт з капітального ремонту тротуарного покриття в м. Охтирка привласнили грошові кошти.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за правовою кваліфікацією ст. 191 ч. 2 КК України.

Прокурор зазначав, що з метою повного, всебічного та об’єктивного розслідування кримінального правопорушення, зокрема, щодо встановлення суми збитків, завданих шляхом зловживання службовим становищем та складання фіктивних актів приймання виконаних будівельних робіт на проведення робіт з капітального ремонту тротуарного покриття в м. Охтирка службовими особами Охтирської міської ради за попередньою змовою з посадовими особами філії «Климентівська ДЕД» ДП «Сумський облавтодор» та ТОВ «Механізований будівельний центр», на даний час у кримінальному провадженні виникла необхідність у проведенні позапланової ревізії фінансово-господарської діяльності філії «Климентівськ а ДЕД» ДП «Сумський облавтодор» за адресою: Сумська область, м. Охтирка, вул. Армійська (раніше Червоноармійська), 106, за період з 27.07.2015 року по 31.12.2015 року фахівцями ДФІ в Сумській області. Минуло два місяці.

Про те, на якому етапі дана справа, розповів прокурор Охтирської місцевої прокуратури Віталій Пирогов:

- У цьому випадку має місце правова колізія, коли згідно чинного КПКУ слідчому судді не надано відповідних повноважень щодо призначення відповідних ревізій. Тому у зв’язку з відмовою слідчим суддею у наданні дозволу на проведення документальної позапланової ревізії фінансово-господарської діяльності філії «Климентівськ а ДЕД» ДП «Сумський облавтодор» за період з 27 липня 2015 р. по 31 грудня 2015 р. фахівцями ДФІ в Сумській області було проведено ряд слідчих дій. В результаті перевірок було вилучено бухгалтерську документацію, яка на цьому тижні буде направлена на судовоекономічну експертизу до Сумського відділення при ХНДІ ім. Бокаріуса. В результаті експертизи та шляхом співставлення даних технічної документації об’єму фактично виконаних робіт буде визначено розмір збитків та підтвердиться чи спростується факт розкрадання бюджетних коштів. Термін проведення даної експертизи становить до 90 календарних днів. На даному етапі провадження про конкретну суму збитків чи посадових осіб мова не йде.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: