ЧУПАКАБРА ВІДВІДАЛА ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА

15 августа 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №32(1063)

Ніколи не думала,що доведеться сумніватися в своєму реалізмі і критичному ставленні до того, що відбувається навколо.

«Піддавай сумніву все, що тобі не зрозуміло», – такі у мене переконання. А що вже стосується так званої чупакабри, то це взагалі було у моїй свідомості як «очевидне-неймовірне». І раптом…

Вранці 5 серпня мене розбудив нехарактерний гавкіт для мого песика породи кокер-спаніель за йменням Кузя, який прожив у нас більше десяти років і зроду нікого з домашніх тварин не чіпав. Він був зачинений в тамбурі і вищав так, ніби хотів сказати: «Випустіть мене звідси негайно!». Надворі сіріло, було о пів на п’яту. Трапляється, що на нашому кутку, де городи не загороджені, бігають сусідські великі собаки, яких відпускають час від часу погуляти тоді, коли ще всі сплять. Спочатку подумалося, та нехай собі, перегавкає. Та Кузя не втихомирювався. Довелося вставати та йти дивитись, хто його так знервував.

Коли відчинила двері, пес прожогом майнув по доріжці, що вела до кролячих кліток та загородки для качок. Якась велика сіра тінь метнулася через межу, крізь зарослі топінамбуру до сусідського садка і пошелестіла далі через бур`яни. Що то було, я так і не зрозуміла, а Кузя далі межі не побіг.

Першою на доріжці помітила білу качечку, геть розідрану до нутрощів. За нею лежала ще жива, але теж агонуюча сіренька. У неї на шиї з боку спини була вигризена шкіра. Ще одна качечка була тільки придавлена. Кроляча клітка розідрана з одного боку – у ній стінка, зроблена з металевого листа, була зігнута, наче з допомогою щипців. А поряд лежали подавлені кролі. Тільки один дивом залишився живим, бо сховався у маточнику – будиночку для окролу.

Відповіді на питання, хто це міг таке зробити, я не знайшла. Невже і справді є якась химерна чупакабра? Чи хто стикався з подібним явищем серед наших читачів? І що робити, аби в подальшому уберегти своє домашнє господарство від розору? Чекаю на ваші відгуки.

Л. Меркульцева

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: