HAIR TATTOO: КРУТО!

15 августа 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, КУЛЬТУРА | 6 коммент. | №32(1063)

Експресивний вид стрижки, або художнє вистригання волосся – називається hair tattoo.

ОХТИРСЬКІ МОДНИКИ ТА МОДНИЦІ ПІДХОПИЛИ МОДНУ ХВИЛЮ ЗАЧІСОК З ВІЗЕРУНКАМИ. Тому все частіше можна помітити на головах стиляг справжнісінькі арт-шедеври. Нам стало цікаво, де в нашому місті роблять таку незвичайну красу.

Це можуть бути як банальні блискавки, спіралі, зірочки, метелики, так і екзотичні дельфіни, заворожуючі павуки з павутиною, національна символіка, дороге вашому серцю ім’я – все, що завгодно.

ВСІ ШЛЯХИ ВЕДУТЬ ДО САЛОНУ «СИЛУЕТ», а саме до перукаря Маргарити Золотарьової.

Власниця салону “Силует” Валентина Сухотепла та Маргарита Золотарьова

Підходимо, знайомимося. Білокуру красуню ми застали якраз за виконанням чергового хенд-тренду на волоссі 4-річного Олега Савчука. До майстра його привів тато Роман, який і сам є постійним клієнтом салону ось уже десять років. Малюк сидить у кріслі спокійно, він повністю довіряє Маргариті. Складається враження, що дівчина вмить встановлює психологічний контакт з кожним клієнтом, навіть найвередливішим.

«Я обожнюю дітей, а вони відповідають мені взаємністю, – розповідає Маргарита. – Можу знайти підхід до будь-якого капризуна. А любов до перукарського мистецтва я почерпнула від матусі, яка більше 40 років присвятила улюбленій справі. Після отримання профільної освіти в Сумському професійному ліцеї сфери послуг я одразу пішла працювати до салону «Силует».

- Як Вам прийшло на думку займатися hairtattoo?

- Я завжди намагаюся слідкувати за віянням моди, і зачіска із візерунком – одна з них. Вперше я спробувала вистригати візерунки на волоссі у свого синочка Даніеля. Зараз все більше клієнтів як серед чоловіків, так і серед жінок, бажають не просто підстригти волосся, а отримати ексклюзивну зачіску.

Бути модним та стильним – це не завжди дорого. Переконайтеся на власні очі і гаманець у салоні «Силует» за адресою: м. Охтирка, вул. Батюка, 49. Телефони для довідок: 4-16-00 або (066)-850-46-55®

 

 Комментарии (6)

 

 1. Пионер пишет:

  А якщо гвiздками вибити?СлабО?

 2. Макс пишет:

  Одни выбивают наколку в виде тризуба, другие выстригают. Помешательство.

 3. ЛЕРА Н. пишет:

  Я бы не хотела таких причесок своим детям. Мир катится в пропасть ???????????

 4. Виталий пишет:

  Красиво,КЛАСС!!!

 5. Влади пишет:

  патриотично)

 6. Пионер пишет:

  Дикунство якесь.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: