СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

17 августа 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №33(1064)

…МОЖНА ПЕРЕВІРИТИ НАЯВНІСТЬ ЛІКІВ І ВАКЦИН

Для українців стал о можливим перевірити наявність вакцин і ліків у кожному місті. Сто відсотків вакцин, закуплених через міжнародні організації Міністерством охорони здоров’я, вже доставлені в регіони. Про це повідомила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. За її словами, перевірити наявність тієї чи іншої вакцини в конкретному місті можна через веб-сайт Міністерства. “Ті вакцини, які були замовлені, вже стовідсотково доставлені до регіонів. Не просто в Україну, а до регіонів. Ми в четвер минулого тижня вже виставили на сайті МОЗ, які вакцини вже є в Україні і в яких регіонах вже доставили їх. А на цьому тижні до понеділка ми виставимо не лише вакцини, а всі ліки, які були закуплені через міжнародні організації”, – повідомила Супрун.

…ВИСТАВКА ВІДКРИЛАСЯ В МУЗЕЇ

У КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» відкрилася виставка із фондів Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького «Становлення музейної справи на Сумщині. Никанор Онацький: історія, факти, документи, творчість». Директор музею Л.В.Міщенко наголошує про важливість даної виставки, адже становлення музейної справи у Сумах відбувалося в ті ж роки, коли й на Охтирщині. В буремні 20-ті роки Б.Д.Антоненко-Давидович, який на той час очолював відділ народної освіти у Охтирці, разом з однодумцями, збирали предмети старовини, підводами звозили в музей. Вони мріяли, щоб їхні діти, внуки, правнуки знали про життя своїх предків.

…ГОТУЙТЕСЯ ДО АВТОПЕРЕВІРОК

Нацполіція під час місячника безпеки дорожнього руху буде масово зупиняти транспортні засоби для перевірки. У такий спосіб у поліції боротимуться з п’яними водіями і шукатимуть викрадені авто, розповів начальник Департаменту превентивної діяльності Нацполіції України Ігор Бабич: “Кількість викрадень становить понад 7 тис. Величезна! Підставою для зупинки транспортних засобів для перевірки буде, якщо марка авто підходить під марку викраденого. Тому що номерний знак може бути будь-який, техпаспорт може бути підроблений. Це й буде підставою для інспектора, щоб зупинити і перевірити, чи не в угоні авто, а заодно й перевірити стан водія, чи не п’яний він”. На запитання, чи не стане подібна практика поверненням до безпідставних зупинок, як було під час ДАІ, Бабич відповів: “У кожного інспектора буде перелік вкрадених автівок, і він пред’являтиме водієві, що така марка в угоні”. Перевірки триватимуть по 12 вересня.

…ЧЕМПІОН З ФУТБОЛУ ВИЗНАЧИВСЯ

За результатами 10 фінального туру чемпіонату Охтирського району з футболу стала відома команда-переможець. Власне, лише одним матчем вдалося вирішити цей результат. У ньому команди «Темп» (Куземин) і ФК «Чупахівка» обмінялись голами. А «Ниві» (Хухра) і «Променю» (Грунь) зараховані технічні поразки і перемога. «Чупахівка» фінішувала в сезоні 2016 на першому місці в турнірній таблиці, обійшовши на три і десять очків відповідно «Ниву» та «Темп».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: