НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

18 августа 2016 | НОВИНИ | 21 коммент. | №33(1064)

На початку засідання двадцятої сесії міської ради сьомого скликання депутати заслухали інформацію голови Охтирської міської виборчої комісії Ольги СУШКО при визнання повноважень депутата міської ради у багатомандатному виборчому окрузі наступного за черговістю кандидата в депутати від міської партійної організації Народної партії Олега СІКУНА в зв’язку із достроковим складенням повноважень Андрієм ШУШМАНОМ.

До складу депутатського корпусу від Народної партії ввійшли Сергій БОНДАРЕНКО, Роман МАСЛО і віднині третім представником став Олег СІКУН. Чому Андрій ШУШМАН вирішив знову розпрощатися з депутатським мандатом – не зрозуміло.

Ми не претендуємо на роль політологів, бо не є чиїмось партійним виданням, та всеж поцікавились, що ж це за партія, якщо до неї приймають усіх без розбору. Виявляється, її первинна назва – Аграрна партія України, яку в 2004 році очолив на той час спікер Верховної Ради Володимир Литвин. Тоді ж партія і змінила назву на Народну. На місцях прихильників майже не має, активності не виявляє і витягується на світ Божий тільки на виборах. Очолює міський осередок Сергій Бондаренко.

Очевидно, члени “Народної партії” не мають якогось свого колегіального органу і не обговорюють кандидатури, які пропонують у список до міської ради. Інакше як пояснити, чому після кількох скандальних вчинків ім`я Олега Сікуна не стало каменем спотикання для його товаришів по партії і не примусило подумати про імідж осередку в цілому? Інші депутати теж проковтнули заміну без солі, не поцікавились, яким чином одбувся пан Олег за розбірки з копами і що там було насправді, чи є він директором кладовища чи приватним підприємцем з перевезення трупів і наскільки це взаємопов’язано та чи не попахує корупційною складовою.

Нам усім хочеться, щоб інтереси у органі місцевого самоврядування представляли чесні і порядні люди, які якщо допустили якусь помилку в житті (хто не без гріха), то визнають і вибачаться, а не стануть в позі диктатора, насупивши брови і розмахуючи руками, шукати крайнього. Статус депутата місцевої ради не дає недоторканості і всемогутності. Це такі ж самі люди, тільки до них пред’являється більше вимог, вони стають публічними і цікавими для засобів масової інформації, навіть у плані особистого життя. Тепер навіть якщо Бондаренко з Маслом битимуть себе в груди у доказах правди, їм буде дуже важко повірити. Так і хочеться сказати: ви, шановні панове депутати, або хрестик зніміть, або труси вдягніть. Тільки не лукавте ради Бога.

КОМЕНТАР


СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО голова міського осередку Народної партії:

- Олег Сікун не є членом нашої партії, але йшов на вибори до міської ради від нашої політсили. До депутатського корпусу увійшов би ще з першого разу, але була судова справа з виборчою комісією щодо визнання депутатом Андрія Шушмана. Тепер ситуація змінилася і знову Олег за рейтинговим списком іде першим по черговості. Звичайно, ми обговорювали його кандидатуру, але по закону він має всі переваги. Особисто я не вважаю його ні в чому винним. Якщо буде щось доведено в суді, тоді будемо говорити по-іншому. А репутація у нас у кожного скандальна.

Л. Меркульцева

 Комментарии (21)

 

  1. б пишет:

    Сыкун депутат, люди вы смеетесь.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: