БЮДЖЕТНУ КОРОВУ ВРЯТУВАЛИ ВІД ДОЇННЯ

20 августа 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №33(1064)

У першому півріччі цього року за рахунок перевищення доходів загального фонду міський бюджет збільшився на 5 337 850 гривень. Це дало можливість розподілити ці кошти на додаткові заходи по реалізації Програми економічного і соціального розвитку міста до кінця цього року.

Питання спочатку палко обговорювалося на всіх постійних депутатських комісіях, адже за цей час накопичилося немало депутатських запитів і кожен обранець хотів коштів для свого округу. Врахували найактуальніші, бо скільки б грошей не було, для соціальних потреб їх ніколи не буде достатньо.

Дали +515 тисяч до 1 млн. на капітальний ремонт дахів житлових будинків по вул. Армійська, 80, 82, 115, вул. Чкалова, 29, вул. Перемоги, 8-а. В цілому 2 млн. 440 тис. грн. (+604 тис.) піде на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та експлуатаційне утримання доріг. Ще 760 тис. додасться до вже виділених 2 млн. 700 тисяч, виділених на капремонт внутрішньо будинкових проїздів у багатоповерхових житлових будинках. Виділені додаткові кошти для ЦРЛ: придбання 2 дифібриляторів, 2 електрокардіографів, 6 палатних моніторів пацієнта, 1 енцефалографу, а також мякого інвентарю – ковдр та матрасів . За додаткових 110 тис. грн. буде зроблено капремонт ліфтів, приміщень шахти та машинного приміщення ліфтів поліклініки та терапевтичного відділення тощо. Буде проведено поточний ремонт системи опалення, каналізації та водовідводу в педіатричному відділенні. Передбачається виготовлення проектно-кошторисної документації на капремонт жіночої консультації. Але останні два пункти, що стосувалися охорони здоров’я, викликали у депутатів неоднозначну реакцію. Зрозуміло, що з подачі обласної влади бюджет Охтирки повинен був поділитися з областю та перерахувати їй субвенцію на створення спеціального програмно-апаратного комплексу оперативно-диспетчерської служби та на забезпечення бригад екстреної медичної допомоги телеметричним кардіологічним комплексом «UNET» на загальну суму 450 тис. грн. через це з бюджету міста були вилучені 280 тис. на ремонт ліфтів у дев`ятиповерхівці по вул. Полтавській, 10-а. Депутат Григорій ЮРКО висловив пропозицію не давати області субвенцію, а спрямувати необхідні кошти на більш нагальну для мешканців міста проблему. «Ліфти у трьох під’їздах цього будинку відпрацювали по 25 років і є негативні висновки, що подальша експлуатація буде на ризиковому рівні. Обслуговуюче підприємство попередило, що буде вимушене зупинити їх роботу, і не хоче брати на себе відповідальність за можливу аварійну ситуацію. А до обласного бюджету Охтирка і без цього направляє податкові відрахування». Депутати погодилися і беззаперечно прийняли ці зміни до Програми.

У подальшому розгляді питання проблем не виникало. Депутати погодилися, що додаткові кошти потрібні на подальший благоустрій територій шкіл, на реконструкцію покрівлі ДНЗ «Орлятко», капремонт спортивної зали школи №2, ремонт дитячої бібліотеки, придбання бандури для музичної школи за 30 тис. грн., сценічного одягу для аматорських колективів «Кнєжі» на 50 тисяч, виділення 120 тисяч на придбання аварійно0рятувального обладнання пожежно-рятувальному загону, 30 тисяч на пально-мастильні матеріали для відділення поліції, 18 тисяч – для відновлення водопостачання та водовідведення у приміщенні міськвійськкомату тощо.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: