ДО ПРЕЗИДЕНТА ЧОЛОМ Б’ЮТЬ І БЕЗ НАДІЇ СПОДІВАЮТЬСЯ

20 августа 2016 | НОВИНИ | 6 коммент. | №33(1064)

За ініціативи депутата міськради, начальника УБР ПАТ «Укрнафта» Івана СУШИНСЬКОГО сесія прийняла звернення до всього вищестоящого керівництва країни і області.

Тривогу викликала ситуація, що склалася в нафтогазовидобувному комплексі України, за якої практично припинені всі геологорозвідувальні роботи та спорудження нових нафтових і газових свердловин. Особливо у скрутному становищі Охтирське УБР, яке протягом 2015 року взагалі не здійснювало буріння свердловин, крім робіт з випробування однієї та капремонту на другій. Вишко монтажники управління здійснили монтаж трьох та демонтаж двох бурових верстатів. Як наслідок, значна частина буровиків знаходиться в простої або переведені на неповний робочий тиждень. Через зменшення заробітної плати частина кваліфікованих кадрів змушена була покинути стіни рідного підприємства в пошуках роботи з достойною зарплатою.

Припинення робіт по спорудженню розвідувальних та експлуатаційних свердловин є реальною загрозою для зупинки ще одного провідного підприємства – НГВУ «Охтирканафтогаз», на якому працюють більше 3 тисяч осіб.

Ситуація з Охтирським УБР має негативні соціально-економічні наслідки для нашого міста, адже його бюджет формується значною мірою за рахунок результатів виробничої діяльності підприємств нафтогазовидобувної галузі. Найбільш вагомими джерелами є надходження від податку на доходи фізичних осіб та орендна плата за землю. У 2015 році УБР сплатило таких податків до місцевого бюджету 3 млн.492 тис. грн., що становить 5,9% в загальній сумі надходжень до бюджету міста.

Сесія просить негайного втручання у вирішення питання щодо відновлення стабільної роботи підприємств нафтогазовидобувного комплексу держави в цілому і ОУБР та НГВУ «Охтирканафтогаз» зокрема. «Вважаємо, що припинення їх роботи в такий складний для держави час, є зрадою національних інтересів України», – цими словами завершується текст звернення. Будемо разом чекати на реагування і відповідь.

 Комментарии (6)

 

 1. Пионер пишет:

  До чого нам ота потворна комунiстична спадщина у виглядi отих диких нгву та сморiдних укрзалiзниць тощо?Сiльгоспмаш та нафтопроммаш.Ось справжня декомунiзацiя.Геть комунiстичнi “вериги” з кiнцiвок нової України !!

 2. хот дог пишет:

  Первая частная церковь.

 3. хот дог пишет:

  Семья Сушинских теперь там руководит.

 4. Лида пишет:

  В тому храмі раніше служив отець Сергій, дуже порядна людина. Останім часом щось його не бачу.

 5. Світлана пишет:

  Про церкву написано правда, будує її Іван Іванович для сина, бачила й сама хлопців робітників УБР на будівнитстві в робочий час, та й машина газель службова обіди з столової возила їм.

 6. хот дог пишет:

  В первую очередь Сушинский переживает за свое кресло, церковь сыну на центральном кладбище нужно достраивать. А на щет Ахтырчан ему всеравно он смоитса на западную и творите что хотите.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: