НОВИНИ

26 августа 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №34(1065)

ВУЛИЦІ ГРЕЙДЕРУЮТЬ. ПОДОБАЄТЬСЯ НЕ ВСІМ

В Охтирці триває благоустрій грунтових доріг по вулицях і провулках. Зокрема,за минулий тиждень проведено грейдерування 7 вулиць та провулків міста – вулиць Піщана, Заводська, Івана Кожедуба, Олександра Твердохлібова, провулків Піщаний, Зарічний, Шкільний, гетьмана Сагайдачного. Працівники, які безпосередньо займаються цією справою скаржаться, що мешканці неоднозначно сприймають такі дорожні роботи. Трапляється, що стають на захист прилеглої до свого двору частини вулиці з вилами. Міський голова Ігор Алєксєєв на подібні прояви агресії сказав: «У своєму приватному дворі люди можуть робити що завгодно. А вулиця – це територія міста, і благоустрій проводиться за єдиними правилами для всіх. Ніхто не має права забороняти виконувати заплановані по грейдеруванню роботи».

В ОХТИРЦІ – 576 МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ

Державну підтримку у Охтирці отримує 13768 родин. Серед отримувачів різних видів соціальних допомог 2153 сім’ї з дітьми, 576 малозабезпечених сімей, 503 інваліда з дитинства та дітей-інвалідів, 9670 сімей – отримувачів житлових субсидій (50,5 % від загальної кількості сімей в місті), 6 прийомних сімей, в яких виховується одинадцятеро дітей, грошове забезпечення яким нараховується вчасно. З початку 2016 року нараховано соціальних виплат на загальну суму 118450,1 тис. грн.

ЛІФТИ РЕМОНТУЮТЬСЯ ПО ПЛАНУ

Згідно з Програмою соціально-економічного розвитку на 2016 рік, завершені роботи по капітальному ремонту ліфтів по вул. Київська,100, продовжується їх капремонт по вул. Перемоги,17 та розпочато підготовчі роботи по вул. Полтавська, 10а.

БЮДЖЕТ ПИСАТИМЕ ГРОМАДА

Охтирка увійшла в число семи міст України, де починаючи з 2018 року буде запроваджуватися так званий Бюджет участі. Основна його ідея – залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень з розподілу бюджетних коштів на реалізацію власних проектів. Взаємодія з територіальною громадою – це головний стратегічний напрямок роботи влади. Бюджет участі – один із шляхів покращення рівня комунікації між громадою і владою, активізації жителів щодо участі у бюджетному процесі, створення та підтримки повноцінного громадського простору. Створюватиметься Партиципаторний бюджет – демократичний процес дискусії та прийняття рішень, в якому кожна мешканка та мешканець населеного пункту вирішує, в який спосіб витрачати частину муніципального бюджету.

ЗАПРОВАДЖУЮТЬ КАРАНТИН

У селі Нижньому Піщаному запроваджуються карантинні заходи у зв’язку з африканською чумою свиней (АЧС). Таке рішення ухвалила 22 серпня Державна надзвичайна протиепізотична комісія при Сумській міській раді. Під час засідання начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор НАУМЕНКО поінформував, що 21 серпня надійшло повідомлення від керівника СТОВ «Піщане» щодо загибелі 6 свиней у господарстві. Фахівці встановили загибель тварин з ознаками почорніння на вухах та кінцівках. Наразі відомо про загибель близько 30 свиней у господарстві від АЧС. Тому будуть встановлені та облаштовані поліцейсько-карантинні пости з дезбар’єрами для цілодобового чергування та проведення контролю за в’їздом, транзитом та виїздом транспорту на дорогах сполученням м. Суми – с. Н.Піщане та с. Н.Піщане – с.Житейьке. Спеціальні бригади будуть проводити вилучення поголів’я свиней в приватних підсобних господарствах с. Н.Піщане та СТОВ «Піщане» для утилізації та захоронення.

 Комментарии (1)

 

  1. Незадоволена пишет:

    Погредеруйте і провулок Чернишевського, будь-ласка. А то в машин вже колеса відвалюються на ходу

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: