ПТУ ДАЛИ ГРОШЕЙ

26 августа 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №34(1065)

Як розпорядились цими коштами депутати, розповіла начальник управління фінансів і економіки Наталія ШАРКОВА

На підставі офіційного висновку управління фінансів та економіки про виконання бюджету міста за перше півріччя року за рахунок перевищення доходів загального фонду міського бюджету, доходну частину бул о збільшено на 1 988 550 гривень.

- На цю ж суму була збільшена і видаткова частина. Гроші направили на збільшення бюджетних призначень по одному розпоряднику коштів – відділу освіти і розподілили їх наступним чином. 947 тисяч 345 гривень направлені на оплату праці і нарахування на заробітну плату працівникам загальноосвітніх шкіл, 15 тисяч 300 грн. – на придбання сертифікованого програмного забезпечення комп’ютерного обладнання для шкіл. На утримання державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» виділено 1 млн. 25 тисяч 905 гривень, у тому числі на оплату праці і нарахування – 863 тис. 140 грн., оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 119 тис. 953 грн.

 Комментарии (1)

 

  1. Незадоволена пишет:

    Знову це ПТО з простягнутою рукою. Як грошей, так дай. А коли кафе простаюють без кваліфікованих кадрів, то це не страшно? Не говорю вже про те, що офіціанти келих для шампанського і вина відрізнити не можуть. Стидоба

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: