ШКОЛИ ГОТОВІ

26 августа 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №34(1065)

Вперше – без батькiвських грошей

Про результати роботи комісії з перевірки готовності навчальних закладів міста до нового навчального року проінформував начальник відділу освіти Анатолій ТРОНЬ:

- Повністю виконано поточні ремонти та необхідні заходи по підготовці теплогосподарства, котелень усіх шкіл, дитсадків, закладів позашкільної освіти до опалювального сезону, повірені манометри та лічильники, де потрібно – замінили водогінно-каналізаційні системи. У навчальновиховних закладах «Казка», «Ластівка» та школі №1 зроблено благоустрій території з укладанням асфальтно-бетонного покриття. Такі ж роботи планується завершити до 1 вересня по школі №11, принаймні, ми подали заявку в системі електронних закупівель Прозоро, якщо оперативно знайдеться підрядник, роботи будуть виконані за 3 дні. У школі №2 відремонтовано дах над спортивною залою, а в школі №6 – класна кімната для першокласників та музичний кабінет.

Хочу зазначити, що вперше за багато років підготовка навчальних закладів до нового навчального року проводилася без залучення батьківських коштів. І хоча є звернення батьків, які хотіли б щось удосконалити в класах за власні кошти, як запевнив нас міський голова Ігор Алєксєєв, повернення до старої практики не буде. Ми опрацюємо побажання батьків і при дійсній потребі виконаємо їх.

 Комментарии (1)

 

  1. Охтирчанка пишет:

    Анатолій Васильович, а коли в школі № 3 зроблять покриття на спортивному стадіоні?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: