СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

31 августа 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №35(1066)

…ЕПІЗООТИЧНА СИТУАЦІЯ В НОРМІ. ТЬХУ-ТЬХУ…

Виконуюча обов’язки начальник а Управління Держпродспоживслужби в Охтирському районі Наталія ЯНЧЕНКО проінформувала, що на сьогоднішній день епізоотичну ситуацію в районі можна характеризувати як стабільну та керовану. За 7 місяців 2016 року не було допущено особливо небезпечних інфекційних захворювань тварин та птахів. Всі господарства району вільні від туберкульозу, лейкозу та інших хронічних і гострих інфекцій. За 7 місяців 2016 повідомлень про загибель свиней не надходило.

…Є ВІЛЬНА ЗОНА WI FI

З нагоди 25-річчя Незалежності України, 375-річчя з дня утворення міста Охтирки за підтримки міської ради та міського голови в районі вул. Незалежності від скверу Шевченка до районного будинку культури забезпечено роботу вільної зони WI-FI.

…ТАМАРУ КУЧЕРЕНКО НАГОРОДИЛИ

З нагоди 25-ї річниці незалежності нашої держави Президент України видав указ про відзначення державними нагородами. За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм відзначено і жителів Сумщини. Орденом ”За заслуги” ІІІ ступеня нагороджено в числі інших – голову ради Охтирської районної організації ветеранів Тамару Романівну КУЧЕРЕНКО.

…НОВИНКА НА МІСЬКОМУ РАДІО

З 21 серпня 2016 року радіопередачі комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Охтирка» (проводове радіо) можна слухати в Інтернеті в режимі онлайн, використовуючи комп’ютер, планшет або смартфон. Одночасно до оновленої системи можуть підключитися до десяти тисяч абонентів. Це дозволяє значно розширити інформаційний простір нашого міста та залучити численну аудиторію слухачів, у яких відсутнє проводове радіо. Більш детальну інформацію про новинку, можна одержати на сайті КП «ТРК ОХТИРКА» за адресою : trk-okhtyrka.pp.ua. Збережено на цьому сайті архів передач, які можна слухати протягом поточного місяця у будь-який час. Міське радіо працює чотири рази на тиждень: вівторок, четвер – з 6 год 30 хв, а щосереди та щоп’ятниці з 14 години.

…ДО ШКОЛИ В ФОРМІ

Всі загальноосвітні навчальні заклади Охтирки запроваджують шкільну форму. У більшості шкіл – це чорного кольору костюм, спідниця, сарафан, у основній школі ЗОШ № 4 – синя, у ЗОШ № 2 та № 5 верхня частина форми – сірий (синій) жилет чи джемпер.

…ОХТИРЧАНИ НЕ ХОЧУТЬ СПІЛЬНОГО ЛІЧИЛЬНИКА

Масове незадоволення жителів багатоповерхівок викликає обурення намір ПАТ «Сумигаз» установити газові лічильники, замість по квартирних приладів обліку газу підприємство насильно пропонує загально будинкові. Зокрема, минулої п’ятниці мешканці будинку по вул. Перемоги,8А протестували проти подібних дій газовиків та обурювалися кволою реакцією міської влади. На думку мешканців, міський голова повинен негайно звернутись до ПАТ «Сумигаз» з вимогою надати на безоплатній основі дозволи та технічні умови на встановлення індивідуальних роторних лічильників газу для всіх помешкань міста, де не встановлені індивідуальні лічильники газу.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: