ОСОБЛИВЕ СЕЛО ХУХРА

1 сентября 2016 | КУЛЬТУРА | 4 коммент. | №35(1066)

ХУХРІ 365 РОКІВ

Вік у села і справді довгий, навіть зважаючи на історично окреслену дату. Однак віриться: воно існувало і до того часу. Десятки поколінь топтали босими ногами його стежки і дороги, молитвою зустрічали світанок і проводжали день, народжувались, щоб залишити по собі слід на землі. Живуть у Хухрі начебто звичайні люди, але то тільки на перший погляд.

Сільський голова Михайло ЯЦЮК готовий розповідати годинами про кожного односельчанина, в кожному віднайде якусь родзинку, щось таке, чого немає в інших. І рідне село для них – теж поособливому неповторне і незрівняне. Тут напрочуд гарна природа, родючі землі, затишний дитсадок і сильна школа, потужне сільськогосподарське підприємство – філія ПРАТ «Райз-Максимко», непереможна футбольна команда і талановиті колективи художньої самодіяльності. Тут за рік народилося 14 немовлят і вже зіграли три весілля. На сьогодні четверо односельчан несуть армійську вахту, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

Розпочати концерт доручили дітям з ансамблю “Карамельки”

Зразковий хореографічний колектив «Сонячні зайчики». На фото: Аня Мартишко, Таня Косовська, Ліза Кудін, Інна Фільова, Аліна Гурін, Катя Горностай, Діана Волкова.

Голова колишнього АТЗТ «Хухрянське» Олександр Гриненко та керівник філії ПРАТ «Райз-Максимко» Микола Смілик підтримують добрі відносини.

«Неспокійні серця» у Хухрянських бабусь

Бухгалтеру сільської ради Наталії Отич та робітниці з благоустрою села Людмилі Косовій доручили зварити на всіх учасників свята польову кашу. Жінкам знадобилося 30 літрів води, 3 кілограми пшона, три банки тушонки із свинини, 250 грамів вершкового масла, 15 яєць, сала і цибулі за смаком. Всі бажаючі кашу їли і були задоволені.

Микола Смілик привітав кращих працівників сільгосппідприємства і вручив подарунки. Серед нагороджених – головний зоотехнік Ірина Федорчатенко.

ПИШАЄМОСЯ

На святі села пом`янули земляків, які полягли смертю хоробрих у роки війни, подякували матерям, чиї сини служать в АТО поздоровили молодих батьків, які поповнили сільську родину новонародженими дітками, та новостворені подружжя, віддали данину найстарішим жителям, похвалили рукодільниць, які вишили 9-метрового рушника на 360-річчя Хухри та доручили їм вишити ікони святого Миколи Чудотворця та Покрови Пресвятої Богородиці до наступного дня народження села, поздоровили фольклорний ансамбль «Неспокійні серця» з перемогою у фестивалі народної творчості на Національному Сорочинському ярмарку.

 Комментарии (4)

 

 1. ПЕРШОКЛАСНИК пишет:

  ДЕ??? Яка помилка?

 2. Ольга пишет:

  Помилка в назві статті.

 3. СТАРШОКЛАСНИЦЯ пишет:

  У нашому селі теж було свято, але сільський голова навіть не був присутнім. Відгадайте, де це було ?В Куземині!!!

 4. Макс пишет:

  не у каждой Хухры есть свой Смилык и Яцюк. Радуйтесь, люди, что не крадут у вас, как в джругих селах.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: