КРИК ДУШІ: “Я Ж НЕ З ЖИРУ БІШУСЯ”

2 сентября 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 4 коммент. | №35(1066)

ІНВАЛІД-ЧОРНОБИЛЕЦЬ ПРОСИТЬ ВІДРЕМОНТУВАТИ ЛІФТ

Ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС, кавалера Ордена Мужності, інваліда першої групи Миколу Олександровича КАЛАЧОВА наші читачі знають за неодноразовими публікаціями в «Роксолані».


Він був одним з перших, хто прийняв на себе потужну кількість радіаційних мікрорентген, і з того часу – вже протягом майже 30 років пожинає плоди підступного атому. У нього відмовили ноги і повно інших болячок, про які він говорить неохоче. Тримається всі ці роки по-чоловічому мужньо, має хорошу родину і багато друзів-однополчан, займає активну громадянську позицію і цікавиться життям у країні та світі, аналізує роботу місцевої влади і є постійним читачем газети «Роксолана». Тому і звернувся до нас, щоб розділити з народом своє обурення бездіяльністю міської влади:

- У моєму під`їзді будинку №107 по вулиці Київській вже протягом десятка років ліфт працює з перебоями: добу працює, на другу стоїть. Потім знову поїде на кілька годин, поки хтось не застрягне в ньому. Через це мені доводиться безвихідно сидіти в чотирьох стінах. Я неодноразово звертався до міської влади, але безрезультатно. Ігор Алєксєєв мені відповів, що в Охтирці ліфти ремонтуються в плановому порядку і до ліфту у нашому будинку ще не дійшла черга.

Я ж не прошу чогось захмарного, не бішусь з жиру! Невже я не заслужив можливості безперешкодно спуститися на ліфті і посидіти в дворі на лавочці, подихати свіжим повітрям і подивитися на людей, почути їх голоси, поговорити з сусідами чи знайомими? Невже мені треба для цього просити Президента чи Прем`єр-міністра, щоб в Охтирці в будинку, де живе інвалід-чорнобилець, справно їздив ліфт? Невже в той план, на який спирається шановний пан міський голова, неможливо внести корегування, щоб по-людськи вирішити проблему? Нинішній 2016 рік вважається роком вшанування чорнобильців у зв’язку з 30-ми роковинами аварії на ЧАЕС. Але кому потрібні слова, якщо на практиці бачимо повну байдужість і апатію до міста?

ВІД РЕДАКЦІЇ:

Шановний Ігоре Юрійовичу!

Як голова міста, зверніть, будь-ласка, на цей крик душі свою увагу і не дайте людині зовсім зневіритись у владі. Ми переконані, що це прохання не складно виконати і воно не потребує значних фінансових витрат.

 Комментарии (4)

 

 1. укроповец пишет:

  зато экс-заммэра Юрко добился финансирования на ремонт лифтов своего дома на Полтавской! А кто депутат на Киевской 107? Не та ли активистка, которая везде громко встряет, но на выходе практически по всем начинаниям пшик…

 2. srdtfy пишет:

  Забавная статья. Само собой, в 107-м доме, где иногда не работает лифт , его нужно ремонтировать в первую очередь, там самый достойный человек живет. На дома, где лифты вообще не работают – плевать, там инвалиды и чернобыльцы не такие, они менее достойны, они ж не пишут статьи в Роксолану, так что пусть идут нахрен.

 3. Охтирчанка пишет:

  А мені від щирого серця шкода чоловіка, який не може на світ білий подивиться і вікно в квартирі є для нього єдиною розрадою

 4. укроповец пишет:

  “Можете подать на меня в суд” – скажет алексеев!!! Ему подобные проблемы давно не интересны!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: