ПОЛІЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ

7 сентября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №36(1067)

Наркопосилка на 100 тисяч

Поліцейські Сумщини затримали зловмисника, який намагався переслати поштою наркотичну сировину на 100 тисяч гривень.

Як повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області, роменські поліцейські встановили особу чоловіка, який на весні цього року невдало намагався переслати через місцеве поштове відділення в один з регіонів України 1405 грамів марихуани. Ним виявився 31-річний чоловік, раніше судимий за збут наркотиків, житель міста Ромни.

Співробітники поштового відділення розповіли правоохоронцям, що невідомий чоловік намагався переслати ці коробки до одного з регіонів України. Поштарі проявили доречну пильність і поцікавились у громадянина вмістом пакунків. Та чоловік поспішив втекти з відділення, покинувши свої коробки. Загальна вага вилученої поліцією наркотичної речовини склала 1405 грамів, що становить за цінами «чорного ринку» близько 100 тисяч гривень.

За даним фактом слідчими поліції Роменського відділення було відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України «Незаконне пересилання чи збут наркотичних засобів». Експертиза підтвердила наркотичні властивості вилученого зілля.

В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисника, який зізнався у скоєному. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

ПЕРЕВІРЯ ЙТЕ ГРО ШІ – З`ЯВИЛИС Ь ФАЛ ЬШИВКИ

До чергової частини Кролевецького відділення поліції надійшло повідомлення від керівництва одного з підприємств району про виявлену купюру номіналом 500 гривен, яка має ознаки підробки.

Правоохоронці вилучили підозрілу купюру та направили на експертне дослідження. Самі ж працівники компанії розповіли поліцейським, що цю банкноту отримали від жительки району в якості оплати за балон природного газу.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 199 Кримінального кодексу України «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей».

В ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували коло осіб, які розраховувались цією фальшивкою. Ними виявились дві односельчанки.

Попередньо встановлено, що 29-річна жінка цією купюрою повернула борг 45-річній односельчанці. Вона зізналась правоохоронцям, що знала про несправжність банкноти. Але видала її за справжні гроші. В свою чергу, інша жінка, вважаючи, що гроші справжні, розрахувалась ними із газовиками за балон природного газу.

Наразі правоохоронці проводять відповідні заходи щодо встановлення особи, причетної до виготовлення підробної купюри.

Працівники поліції попереджають громадян: аби не стати жертвою подібного злочину, будьте уважними та обережними під час розрахунків готівкою, особливо коли мова йде про чималу суму, банкноти великого номіналу або іноземні купюри.

ЧТО ПОКАЖЕТ ОБЫСК В “ГОРОБИНЕ”

В рамках уголовного производства проводится обыск в ООО «Горобина», на котором, согласно выводам экспертизы, изготовлено опасную для жизни настойку.

А началось все с того, что 28 июля текущего года работниками полиции остановлен автомобиль МАN, перевозивший большое количество бутылок с жидкостью, похожей на водку. Часть продукции, согласно предоставленной водителем товарно-транспортной накладной, изготовлено на одном из сумских предприятий, что подтверждается впоследствии его представителями.

Однако после проведения Харьковским научно-исследовательским институтом судебных экспертиз им. Бокариуса судебной экспертизы по исследованию спиртосодержащих смесей установлено, что изъятые образцы настойки (148 бутылок) при употреблении представляют угрозу для жизни и здоровья людей.

Обыск проводился с целью выявления и изъятия сырья, из которого изготовлена опасная для жизни настойка, и документации ООО по изготовлению и последующей реализации указанной продукции.

Досудебное расследование продолжается, сейчас принимаются все необходимые меры по изъятию опасной для жизни и здоровья продукции из оборота, говорится в сообщении.

Как стало известно, речь идет о сумском ООО «Горобина».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: