СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

7 сентября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №36(1067)

… П’ЯТЬ СЕЛ РАЙОНУ ЙДУТЬ НА ВИБОРИ

В`язівська, Грунська, Гнилицька, Куземинська та Рибальська сільські ради Охтирського району об’єднались в Грунську територіальну громаду. Про це повідомив голова Охтирської районної ради Роман БУБЛИК.

Тринадцята сесія сьомого скликання Грунської сільської ради прийняла рішення «Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та затвердила План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, а чотирнадцята сесія сьомого скликання ухвалила рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації «Про затвердження висновку щодо відповідності проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад Конституції та законам України» наданий відповідний висновок.

Голова Грунської сільської ради Валентина МАЛЯРЕНКО звернулася до облдержадміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів та голови об’єднаної територіальної громади. Таким чином, незабаром жителі В`язового, Груні, Гнилиці, Куземина та Рибальського обиратимуть голову об’єднаної територіальної громади та її депутатів.

… ДЕ ПОДІВСЯ МІСЬКИЙ ГОЛОВА?

Вже другий тиждень поспіль у міській раді затишшя: не проводяться традиційні апаратні наради при міському голові, а розпорядження оприлюднюються на офіційному сайті міськради за підписом тимчасово виконуючого обов’язки міського голови, першого заступника Сергія МАРТИМ`ЯНОВА. Виявляється, Ігор АЛЄКСЄЄВ пішов у відпустку, але у переліку розпоряджень міського голови немає такого, яким би він він, відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10 та 12 Закону України “Про відпустки”, частини 5 статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, зафіксував своє відбуття у щорічну основну відпустку за робочий рік, від та до якої конкретно дати та яким терміном, якого числа повинен приступити до виконання повноважень. Немає і наступного логічного розпорядження, згідно з яким здійснення повноважень Охтирського міського голови покладаються на його першого заступника. Офіційний сайт міськради про це мовчить.

… ТРАКТОР ПЕРЕВЕРНУВСЯ. ТРАКТОРИСТ ЗАГИНУВ

5 вересня близько 13.00 в Охтирському районі на лісовій дорозі між двома селами 39-річний чоловік, керуючи трактором з причепом з навантаженим лісоматеріалом, не впорався з управлінням. Як повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції України в Сумській області, трактор перевернувся і водій загинув на місці.

За даними поліції, на території Сумщини з початку року сталося 130 нещасних випадків, від яких загинуло 79 чоловік.

… П’ЯТЬ ДИТСАДКІВ НЕ ВІДКРИЮТЬ
 
Відновлення функціонування Веселогаївського дошкільного навчального закладу «Оленка» Височанської сільської ради та Новопостроєнського, Староіванівського, Ясенівського та Гнилицького навчально-виховних комплексів Охтирської районної ради не передбачається. Ці заклади перебувають у державному реєстрі, що створює складнощі і впливає на щорічну статистичну звітність по району і по області, тому є необхідність у приведенні мережі функціонуючих дошкільних начальних закладів у відповідність до чинного законодавства.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: