РОЗУМОВИЙ ЦЕНТР КУЗЕМИНА

8 сентября 2016 | ЖИТТЯ РАЙОНУ, ПОДІЇ | Нет комментариев | №36(1067)

Школа в Куземині в усі часи користувалася повагою. Її випускники поважали працю і знання, здобували в подальшому вищу освіту, робили кар’єру, мали авторитет.

Діти з малокомплектних випускних класів навчаються на бюджетній основі у найпрестижніших вузах України, стають науковцями, керівниками і хорошими спеціалістами.

Куземинська школа – охайна, затишна і комфортна для дітей. Казенщиною тут і не пахне. Допомагають педагогічний, батьківський колективи та учні, та найголовніший спонсор – директор ТОВ «КуземинАгро» Роман Пилипенко, який надав допомоги уже на 73 тис. 710 грн. а у день свята приніс усім першокласникам подарунки та 5 тис. грн. вручив першій вчительці на розвиток класу.

Всього четверо випускників буде в школі села Куземин наступного року – Тамара Рудько, Іван Пістоляка, Дмитро Косенко та Валерій Виноградський (на фото із класним керівником Володимиром Маляренком).

Більшість однокласників пішли у вільне плавання після здобуття неповної середньої освіти.

А от першокласників до Куземинської школи прийшло цього річ десятеро. Їх навчатиме шкільній грамоті Валентина Олександрівна Кулик.

У школах побувала Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: