ГОТУЄМОСЯ ДО ЗИМИ

16 сентября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №37 (1068)

ОХТИРСЬКА ТЕЦ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ГОТОВА

До кінця вересня будуть завершені всі роботи по ремонту трьох котлів та роботи з утеплення.

Як розповів директор ТОВ «Брокенергія» Олексій ЩЕРБИНА, у цьому році було розроблено проект, що дозволить провести реконструкцію котельні та замінити частину дорогого газу на більш дешевий вид палива ? мазут.

Охтирське підприємство першим розпочинає опалювальний сезон і останнім його завершує. Керівництво завіряє всіх споживачів у тому, що в цьому році всі роботи будуть виконані вчасно.

Хід підготовчих робіт проінспектував керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький, який подякував співробітникам Охтирської ТЕЦ за те, що всі ремонтні та підготовчі роботи виконані на високому рівні. «Сьогодні можна констатувати, що місто Охтирка весь опалювальний сезон буде з опаленням та гарячою водою. За це я вдячний керівництву підприємства», ? зазначив посадовець.

САМ СКАЗАВ:

«Це дозволить нам встановити для споживачів нижчий тариф на тепло, ? зазначив Олексій Щербина. ? Завершити роботи плануємо в листопаді, а в грудні зробити пробний запуск котельні. І уже в 2017 році близько 20% газу ми плануємо замінити на дешевший вид палива».

Олексій ЩЕРБИНА, директор ТОВ «Брокенергія»

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: