ОЛІМПІЙЦІ СЕРЕД НАС

16 сентября 2016 | СПОРТ | 1 комментарий |

Школа – це «другий дім», і завдання всіх педагогів полягає у тому, щоб зробити його затишним, теплим, щоб діти йшли з бажанням, а не тому, що так потрібно. Однією із форм позакласної роботи є організація та проведення спортивних змагань у школі.

На початку вересня ми проводимо тиждень Олімпійського руху та олімпійський урок. І це вже стало доброю традицією. Проходить це свято під гаслом «Швидше – вище – сильніше до спортивних висот!».

Цікаво масові заходи відбуваються в Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1. Діти радо чекають на цю зустріч.

На спортивну лінійку були запрошені почесні гості: Юрій Михайлович Меєрович – тренер, викладач дитячо-юнацької спортивної школи, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, заслужений працівник фізичної культури і спорту, депутат обласної ради; Євген Володимир Савченко – тренер-масажист національної збірної України з легкої атлетики;  В’ячеслав Вікторович Копил – майстер спорту України Міжнародного класу, переможець кубку Європи та світу.

Розпочалося спортивне свято традиційно із виносу Державного прапора. Потім був винесений та піднятий шкільний прапор малих Олімпійських ігор, який несли кращі спортсмени школи: Канівець Максим, Скорина Віталій, Фомічов Антон, Баклан Ярослав.

Із привітальним словом  виступила директор школи Інесса Анатоліївна Шульженко.

Гості по черзі вітали учнів зі святом. Майстер спорту Юрій Михайлович Меєрович, прийшов на спортивну лінійку з цінними подарунками. Євген Володимирович привітав усіх теплими словами та відвідав виховні години. Зі словами привітання звернувся вчитель нашої школи, колишній випускник, В ячеслав Вікторович Копил, який запросив до показових виступів своїх вихованців. Учні радо вітали В ячеслава Вікторовича, який став призером (виборов срібну нагороду) в чемпіонаті світу з катате-2016 м. Глазго (Шотландія).

Учителі фізичного виховання С.В. Наумов, В.П. Віслов, С.М. Сідельник, В.В. Копил активно взяли участь в організації  спортивного свята. Під їхнім керівництвом діти змагалися у перетягуванні канату.

Родзинкою свята стали показові виступи акробаток Плащової Єлизавети та Берези Віти та спортивно-бальна музично-хореографічна композиція,  які справили велике враження на глядачів.
На закінчення свята кращі спортсмени нашої школи були поіменно відмічені, бо це їхніми зусиллями, наполегливою працею, умінням, талантом здобуті золоті, срібні та бронзові медалі. Наша школа пишається ними.

Захід удався! Усі присутні залишилися задоволені, про що свідчать їхні відгуки і подяки. І дуже приємно, що нам хоч ненадовго вдалося подарувати нашим дітям, гостям, педагогам приємні хвилини.

Під час проведення таких заходів, в учнів виховується самостійність, сила волі,  прагнення до перемоги, і нехай не всі стануть олімпійськими чемпіонами, головне не перемога, а участь.


Заступник директора з виховної роботи
Охтирської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Єрмоленко Надія Іванівна

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    На фото не школа а якась брудна потвора.Жахiття та сором. Вiковий бруд на стiнах,обривки дроту,розбитий мабуть рокiв 40 тому чорний лiхтар (прожектор),уламки цегли що ось-ось впадуть на голову комусь.Зате пiар.Та медалi як на собачiй виставцi

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: