ПРО ЩО МРІЮТЬ ПІСЛЯ ШКОЛИ?

17 сентября 2016 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №37 (1068)

“Роксолана” запитала випускникiв Куземинської школи: ким вони мріють стати, по якій стежці піти з рідної школи.

«У нашій школі навчається 81 дитина, – розповідає директор Куземинської загальноосвітньої школи Людмила ЯВТУШЕНКО. – У випускному класі всього четверо учнів, зате вони – гордість школи. Для них вся увага і знання педагогів, на них сподівання і надії, – саме випускники підтверджують рівень отриманої у сільській школі якості освіти”.

Діма КОСЕНКО з мамою Наталією Михайлівною

- У нас Діма з самого дитинства мріє стати архітектором. Йому б усе щось будувати, переробляти, доводити до ідеального стану. Він гарно креслить, має добрий смак. Я працюю у Харкові, але ні за що не хотіла б, аби мій син навчався у міській школі. Тут діти – особистості, до них вся увага, педагоги дуже грамотні і старанні. А це багато значить, – говорить мама хлопчика.

Тамара РУДЬКО з батьками

Своїй єдиній доньці у родині Рудьків ніколи не давали поблажок. Мабуть, тому у Тамари викувався характер, що відповідає царському імені. Мама Світлана Іванівна працює завідуючою дитсадком, тато Микола Васильович – оглядач ГТО «Боромлянське». Вони розповідають, що дівчина дуже обов’язкова людина, на неї можна в усьому покластися, вміє відстояти свою точку зору і принципову позицію. «Тамара хоче стати офіцером Національної гвардії України, і ми думаємо, що у неї це вийде».

Валерій ВИНОГРАДСЬКИЙ з батьками

Валентина Олександрівна працює кухарем у сільській лікарні, а Микола Олександрович – слюсар. Родина великих статків немає, тож Валерію доводиться сподіватися тільки на власні знання. Мріє поступити у медичний вуз і стати лікарем-хірургом. Він навчається у школі на відмінно, вивчає додаткову літературу, розширює кругозір з основ майбутньої професії.

Іван ПІСТОЛЯКА з батьками

Мама хлопця Алла Василівна працює помічником вихователя у дитсадку, тато Сергій Петрович – електрик. Батьки розповідають, що Іван хоче стати інженером. «Іван – трудолюбивий і добивається всього, що задумав. Він прагматичний, не гониться за журавлем в небі, хоче отримати не популярну професію юриста чи менеджера, а стати висококваліфікованим інженером, бути затребуваним і добре заробляти.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: