СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

21 сентября 2016 | НОВИНИ | 2 коммент. | №38 (1069)

… ВУЛИЦЮ БАТЮКА ВІДРЕМОНТУЮТЬ КАПІТАЛЬНО

Капітальний ремонт дорожнього полотна на вулиці Батюка проводиться згідно з Планом економічного та соціального розвитку міста на 2016 рік, яким передбачено відновлення асфальтобетонного покриття дороги, встановлення бортового каменю та упорядкування з’їздів вздовж ділянки, що ремонтується. Тендер на проведення ремонтних робіт у серпні 2016 року виграло ПП “Харківспецбудмеханізація-7″, працівники якої вже проводили та продовжують роботи по влаштуванню асфальтобетонного покриття ділянок дороги на вулицях Широкій, Слобідській, провулку Харківському. Після отримання авансового платежу на суму 1.426.322,16грн на придбання матеріалів, проводиться планова підготовка дорожнього полотна на ділянці від р.Охтирка до провулку Лєбедєвої до відновлення покриття.

… В АРМІЮ ПІДЕ 390 ЮНАКІВ СУМЩИНИ

Як повідомив заступник військового комісара Сумського обласного військового комісаріату Ігор Закревський, відповідно до планового завдання поповнити Збройні Сили України мають 390 юнаків із усієї області. Призову на строкову службу підлягають особи віком від 20 до 27 років. За інформацією комісара Охтирського міського військового комісаріату полковника Віктора ГОНЧАРОВА, в осінній призив планується покликати на службу в армію 30 юнаків, з них 16 – з Охтирки, 14 – з району. Як наголосив Ігор Закревський, щоб успішно виконати планові показники, необхідно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу та підвищити ефективність роботи військових комісаріатів. А юнакам не ігнорувати повістки та вчасно з’являтись на пункти збору. Також військовий звернувся до головного управління Нацполіції в Сумській області з проханням про надання допомоги військкоматам в пошуку осіб, які ухиляються від призову.Осінній призов, згідно з розпорядженням Президента України, триватиме до 30 листопада. Новобранців у зону АТО не направлятимуть.

… НА ВОДУ І ВОДОВІДВЕДЕННЯ ХОЧУТЬ ПІДНЯТИ ТАРИФИ

На сайті міськради оприлюднено повідомлення про намір ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, у зв’язку з тим, що підприємство 5 серпня подало до Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідну заяву. ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» інформує про намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водовідведення в наступних розмірах: централізоване водовідведення – 11,41 грн./м3 з ПДВ (при діючому тарифі від 06.06.2014 року в розмірі 5,77 грн. за 1 куб. м (без ПДВ) та здійснити встановлення тарифу на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість) – 13,68 грн./м3 (нинішні від 10.03.2016 року становлять 11,40 грн./м3 без ПДВ). Закон передбачає при затвердженні тарифів місцевою владою врахування відповідної позиції територіальних громад. Якщо члени охтирської громади промовчать, то можна буде вважати, що вони погодилися з підвищенням тарифів.

 Комментарии (2)

 

  1. Василь пишет:

    Такого не буде зроду, поки борги не віддамо

  2. сергей пишет:

    а КОГДА ЖЕ СОЗДАДУТ НАЦКОМИСИЮ ПО ЗАРПЛАТАМ?и НАЧНУТ ИХ ПОДНИМАТЬ.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: