27 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ВИХОВАТЕЛЯ

25 сентября 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №38 (1069)

Напередодні професійного свята дошкільних працівників «Роксолана» завітала у дитячі садочки.

УМІЛІ РУЧЕНЯТА

Наталія Шевченко-Годун з вихованцями групи «Суничка» вийшли на прогулянку погожого осіннього дня.

- Я ще з дитинства забавляла сусідських дітей в с. Куземин, – говорить вихователь д/с “Ластівка” Наталія Шевченко-Годун. – Мама за фахом вчитель початкових класів і я пішла її стежкою – обрала професію вихователя, закінчивши Харківський педуніверситет. У роботі використовую напрацювання відомих педагогів та психологів. Веду гурток «Умілі рученята”. Нещодавно в групі створили міні-музей хліба.

УЛЮБЛЕНИЦЯ ДІТЛАХІВ

Вихователь д/с Теремок” Ніна Єршова разом з Іскоркою знайомить дітей з особливостями формування сімейного бюджету.

Кожне заняття з малюками в групі «Казочка» перетворюється на казкову гру. Малеча в ігровій формі вивчає ази математики, природознавства та образотворчого мистецтва. В цьому році завдяки старанням вихователя в групі з’явився міні-музей «Обереги рідного краю», який на щорічній педагогічній конференції визнали кращим в місті.

- Із самого дитинства у мене не було проблем із вибором майбутньої професії. Надихнула мене моя вихователька дитячого садочку Лідія Петрівна. Мій єдиний син живе та працює в Америці, тому всю свою ніжність та любов я віддаю вихованцям.

МЕТОД КУЛІНІЧ

Без допомоги вихователя-методиста Людмили Кулініч в садочку «Ластівка» не проходе жодна педагогічна година чи тематичне свято.

- Розпочинала свою педагогічну кар’єру з посади піонервожатої в Комишанській школі, – розповідає Людмила Кулініч. – Переїхавши до Охтирки, влаштувалася вихователем в садочок “Ластівка” і ось уже 16 років працюю в цій сфері. Виховую двох дорослих діток: сина Ігоря, який мріє стати енергетиком та доньку Аліну, яка бажає пов’язати свою долю з медициною. Коли мої діти були ще зовсім маленькі, новомодних гаджетів тоді ще й в помині не було. Зараз же діти молодших груп уже бавляться планшетами. Я б порадила батькам дозувати час гри на комп’ютері, смартфоні. Краще змайструйте з дитиною музичні інструменти за методикою Карла Орфа.

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Вихователь Світлана Гордєй практикує з дітлахами нетрадиційну техніку малювання,яка передбачає створення малюнку пальчиками та зім’ятим папером.

- У моїй родині сформувалася справжня династія працівників дошкільної освіти, – розповідає Світлана Гордєй. – Моя мама Наталія Миколаївна 25 років працює вихователем, а бабуся все життя присвятила приготуванню корисної їжі для дошкільнят. Я після закінчення Полтавського педуніверситету 9 років виховую малюків в садочку «Берізка». У своїй роботі використовую інноваційні технології виховання, одна з них – мнемотехніка. Вона допомагає малюкам спростити процес запам’ятовування, розвинути уяву, підвищити уважність.

В ГАРМОНІЇ ЗІ СВОЇМ “Я”

Практикуючий психолог Наталія Серебрякова разом з Вікою Грицюк та Анастасією Савченко займаються пісочною терапією у д/с “Берізка”.

- Вже 8 років я займаюся з дітьми, допомагаючи їм налагодити взаємини з іншими дітьми та дорослими, позбутися підвищеної тривожності, страху, пережити труднощі, які пов’язані з різними сімейними і соціальними ситуаціями. Особливо позитивно себе зарекомендувала Юнгіанська пісочна терапія, – ділиться досвідом Наталія Серебрякова.

ШИЮТЬ У “ПРОЛІСКУ”

У ясла-садок «Пролісок» ходить 45 маленьких мешканців села Куземин. Колектив протягом 4 років очолює Світлана Іванівна РУДЬКО, яка до цього працювала тут музичним керівником. Тому абсолютно всі діти у садочку відкривають у собі талант до танців і співу, бо кожному подобається виступати у яскравих костюмах казкових героїв.

Костюмчики у «Проліску» – ексклюзивні, виготовлені власноруч Світланою Рудько та членами колективу.

- Я завжди любила в’язати, шити, вишивати, – розповідає Світлана Рудько. – А тут знадобилося це вміння. У нас уже стільки різноманітних нарядів, що можемо по кілька разів групи перевдягати під час концертів. Нещодавно начальник районного відділу освіти Віра Дмитрівна Сітало передала нам два мішки, битком набиті клаптиками – відходами швейного виробництва. Я вже розсортувала, що до чого підходить, придумала, як їх позшивати і який костюмчик можна пошити, – ділиться планами Світлана Іванівна.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: