Незламний, гордий, вірний син України

27 сентября 2016 | КУЛЬТУРА | Нет комментариев |

Іван Павлович Багряний (Лозов’ягін) один із найвидатніших і найяскравіших українських письменників ХХ ст. зі світовим ім ям, блискучий публіцисті журналіст, редактор, художник і громадсько-політичний діяч – наш земляк, який народився в 1906 році в місті Охтирка.

В цьому році ми відзначаємо 110 річницю нашого славного земляка. Він залишив нам безцінну літературну спадщину неприкритої правди і болю, віри і любові до всього рідного.

Вшановуючи пам ять про великого земляка в Охтирській міській бібліотеці був проведений захід: «Літературний портрет «Незламний, гордий, вірний син України»».

На захід були запрошені гості – двоюрідна племінниця І. Багряного – Белик Н. Г. та автор книги «Хто вкрав істину?» Бакуліна В. М.

Учні гімназії 7-Б класу під керівництвом вчителя Вальтер Л. І. приготували змістовні розповіді про нашого земляка та читали вірші й уривки з поем І. Багряного.

Бібліотекар читального залу Яковенко В. А. розповіла присутнім про великого земляка як художника. Учні і всі присутні побачили фотографії малюнків, ескізи до книг та ілюстровані дитячі книги, які були написані ним в еміграції.

Наталія Григорівна принесла на зустріч багато фотографій з домашнього альбому і розповідала про родинні стосунки з Іваном Павловичем та цікаві факти з біографії, а автор книги «Хто вкрав істину» Бакуліна В. М. подарувала учням свою книгу на згадку та розповідала про історію написання книги і саму книгу взагалі. На згадку про зустріч всі присутні сфотографувались біля великого портрета нашого славного земляка та познайомилися з книжковою виставкою «І. Багряний – титан українського духу».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: