Перші у Всеукраїнському колоквіумі школярів „Космос. Людина. Духовність.”!!!

27 сентября 2016 | КУЛЬТУРА | Нет комментариев |

21– 23 вересня 2016 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов традиційний Всеукраїнський колоквіум школярів „Космос. Людина. Духовність.” У колоквіумі узяли участь 10 команд з 10 областей України: Волинської, Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Рівненської, Черкаської та Київської.

До складу команди Сумської області увійшли 2 юних науковців з Охтирки – Задорожня Анастасія, учениця 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Моісєєнко Дмитро, учень 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 – вихованці Охтирського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді.

Колоквіум тривав три дні. Учасники представляли на нього свої наукові роботи та комп ютерні програми у восьми секціях: «Космос у лабораторії», «Крізь простір і час», «Твої можливості, людино», «Українці в космосі», «Лицар Духу», «Суперкнига», «Кінець світу», «Краса врятує світ».

Задорожня Анастасія презентувала свій дослідницький проект «Краєзнавчий музей – духовна скарбниця Охтирського краю (95 річниці Охтирського краєзнавчого музею присвячується)» (кер.Литовченко О.О., науковий консультант – Міщенко Л.В.) на секції «Суперкнига».

Моісєєнко Дмитро представив дослідження «Йоган Кеплер: від шестикутних сніжинок до місячної казки» на секції «Лицар духу» (кер.Хорошун В.В.).

Крім секційних засідань та захисту наукових проектів для учасників колоквіуму передбачено безліч цікавих заходів – багатопрофільні тестування, екскурсії до історичних пам’яток Закарпатської області та міста Ужгорода зокрема, вечори спілкування та відпочинку, дискотеки.

За сумою  3 конкурсів Анастасія та Дмитро стали переможцями у своїх секціях, з чим вітаємо юних науковців, їх керівників і учителів!

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: