КОМУНАЛЬНА СФЕРА

30 сентября 2016 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №39 (1070)

1 НА ВСІХ

Мешканці вул. Паркова, 38 знову зібралися, аби завадити газовикам встановити лічильник


Втретє зібралися мешканці багатоповерхівки за адресою вул. Паркова, 38, аби відстояти свої права перед охтирськими газовиками. Як з’ясувалося, останні знову намагалися 26 вересня встановити загальнобудинковий прилад обліку газу.

Голова правління ОСББ «Гончаренко – 180» Валентин Дорофеєв з групою мешканців склали Акт про порушення, в якому люди задокументували свою одностайну позицію, виступивши проти встановлення газового лічильника та монтажу вузла обліку природного газу. «Дамо згоду лише на встановлення приладів обліку в кожну квартиру», – зауважили охтирчани, присутні на зборах.

ВІД РЕДАКЦІЇ:

Охтирська міська влада не втручається у ситуацію з встановленням загально будинкових лічильників на багатоповерхівках, хоча чи не щодня то тут, то там виникають з цього приводу конфлікти. З 1 січня 2018 року у випадку не встановлення загальнобудинкового лічильника «Сумигаз» має право або припинити газопостачання будинку, або нараховувати плату за газ із підвищеними нормами споживання: якщо зараз норма без лічильників 6 кубів на місяць, то з 1 січня 2018 року буде 9 кубів. Якщо мешканці все ж відмовлятимуться від установки загально будинкового лічильника, то згідно із Законом №417 вони повинні оформити своє рішення протоколом загальних зборів мешканців, який для газопостачального підприємства буде офіційною відмовою і підставою для нарахування плати за завищеними нормами. Було б зрозуміліше, коли б міська влада проявила свою позицію у цьому питанні.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: