НІЧЛІЖКА ДЛЯ БЕЗХАТЬКА

2 октября 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, КУЛЬТУРА | 1 комментарий | №39 (1070)

Росте прямісінько у центрі Охтирки шикарна ялина – розлога, пишна, насичено зелена, обплетена навколо густим високим ялівцем. Та не тільки окрасою міста вона служить, але й притулком для бомжа.

Ще з літа облюбував укромну місцинку чоловік похилого віку, якого, подейкують, вигнали з дому рідні діти за погану поведінку. Вдень він ходив побирався, а на ніч приходив у той барліг ночувати. Тут він влаштував собі спальню, їдальню і туалет. Хоча таким туалетом користувалися і до того всі, кому приспічить посеред міста. Пірнали під гіллясту ялину, яка приховувала той сором від сторонніх очей.

Коли нам розповіли про цю ситуацію, важко було повірити, поки не переконалися на власні очі та не зафіксували на фотокамеру подробиці життя людини у ведмежій барлозі на перехресті вулиці Незалежності та провулка Харківського. Бомжа, кажуть, нагнала поліція і він знайшов собі якесь інше місце для ночівлі. Але ж після себе не прибрав та залишив «пожитки» і купу сміття. Очевидно, прибирати доведеться працівникам КП «Благоустрій», а заодно і подбати, щоб це місце знову не привабило якогось безхатченка та не перетворилося на стихійний громадський туалет.

Тривожить і той факт, що людина може запросто стати нікому не потрібною, на очах у інших деградувати, не знаходити допомоги ні від інших людей, ні від держави. Бо, як відзвітували не так давно на апаратній нараді при міському голові, у нашому місті немає безхатченків, або якщо вони і десь є, то за допомогою до відповідної служби не звертаються. Добре живеться таким чиновникам, спокійно, тепло і затишно у своїх кабінетах, бо вони знають, що ніякий бомж до них самостійно не прийде.

Л. Меркульцева

 Комментарии (1)

 

  1. сергей пишет:

    Судя по економ.ситуации в стране,таких ёлок нужно будет сажать милионы.Скоро много людей окажется в таких условиях.Господа депутаты,хватит жрать.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: